Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki;)

Czytając znaleziska na Wykopie (ale przede wszystkim komentarze;) jestem pod olbrzymim wrażeniem potencjału, który posiadają Mirki/Wykopki – tak jakbym odnalazł źródło mocy! CSI / WYKOP EFEKT i wiele innych porad do których można się dokopać!

Postanowiłem działać i to szybko! Uważam, że nie ma na co czekać i potrzebne są rozwiązania! Zdaję sobie sprawę, że niektóre działania wymagają czasu, ale jeśli jest szansa aby to przyśpieszyć to będę szukał takiej szansy.

Jakie rozwiązania? Takie, które pozwolą uniknąć cierpienia chociaż jednej osobie – pokrzywdzonych osób po ostatnich wydarzeniach jest DUŻO więcej… (osobiście poznałem jedną dziewczynę, która została skrzywdzona i nie życzę NIKOMU aby przez to przechodził – co jeszcze gorsze człowiek nie wie jak może pomóc..).

Analizując obecną sytuację i to co wyprawiają MEDIA musimy po prostu działać własnymi siłami!

Zarobiłem aplikację mobilną – nazywa się WatchOOut! Polska – CELEM aplikacji jest OSTRZEGANIE o niebezpieczeństwach – np. „NO-GO ZONE” jak to określają władze w niektórych państwach. To tylko jeden z przykładów jak można wykorzystać aplikację.

Takich miejsc jest coraz więcej i może nie uda się ich całkowicie uniknąć, ale zbierając informacje od znajomych oraz innych dostępnych źródeł można z dużą dokładnością określić miejsca podwyższonego ryzyka (informację o dworcach kolejowych w Niemczech i potencjalnym niebezpieczeństwie pojawiały się dużo wcześniej!).

Mój pomysł znajduje się na serwisie Polak Potrafi – gdzie znajdziecie więcej informacji na temat samej aplikacji oraz linki do kontaktu. Zbieramy na kilka fajnych dodatków, ale NAJWAŻNIEJSZA JEST BAZA DANYCH – im więcej zgłoszeń tym większa szansa, że uda się komuś pomóc!

Pozdrawiam

Marek
WatchOOut! Polska
Pobierz drogi-m - Szanowne Mirki;)

Czytając znaleziska na Wykopie (ale przede wszystkim ko...
źródło: comment_KFEDEA0elo6slz5b18jzShk5jLAAgkNY.jpg
  • 4