Wpis z mikrobloga

@advert: Miałem mBank, ale przeniosłem się do IdeaBanku. Standardowe przelewy za darmo, ekspresy całkiem tanie, z kredytem nie wiem, ale raczej też mają dobre warunki. Za kartę płacę chyba 9 złotych, ale i tak zwraca mi się to w przelewach (które w mBanku po jakimś tam czasie zaczęły kosztować 1,5 zł / szt.) :)
@advert: Idea Bank. Ale przypominam, że do JDG można korzystać z prywatnego rachunku firmowego, nie musi być zarejestrowany na firmę, a przy takich kontach łatwiej o znalenienie darmowej oferty.
Ale przypominam, że do JDG można korzystać z prywatnego rachunku firmowego


@jakno: @randomdrop: chyba wolę to rozdzielić i nie mieszać finansów prywatnych z służbowymi. ale nie wiedziałem, dzięki za info.
myślałem o DB Net, bo dobre głosy słyszałem na ich temat, ale nie wiem czy to nie marketing szeptany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ratll: mBank:

§ 4

Rachunki nie mogą być wykorzystywane przez Posiadacza Rachunku do przeprowadzania rozliczeń pieniężnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Alior:

Bank może prowadzić na rzecz osób fizycznych następujące rodzaje rachunków:

1) rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe – przeznaczone do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń pieniężnych, z wyłączeniem rozliczeń związanych z prowadzoną przez Posiadacza działalnością gospodarczą, otwarte na czas nieokreślony;

@advert