Wpis z mikrobloga

mam kilka pytan o cv
1mozna wpisac prace na czarno?
2 czy zamiast dokladnych dat pracy miesiecznych moge podac same lata? bo mam kilka dluzszych przerw i slabo to wyglada
3. angielski matura podstawowa jakos na 80% zdalem poziom sredni chyba bedzie adekwatny?
4. zainteresowania maja byc szczere czy takie zeby nie rzucaly sie w oczy? bo moje to sporty walki,gry no i zaklady bumacherskie, ale to sobie daruje
dzieki

#praca #cv
  • 15
@LajtOdZeraDoMilionera: tak dziala wolny rynek
@nihil_novi: a to 2 i 3 moglby sie rozpisac? co w 3 mam wpisac rozumiem podstawowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) az tak zle chyba nie jest, zreszta nie szukam pracy jako tlumacz, wiec raczej to bez roznicy
2 lepiej wpisac z miesiacami, ale jak mialem dlugie przerwy to juz lepiej z latami?
@sebekyy: nie jestem, a szukam pracy jako kierowca
@nihil_novi: a co to przesluchanie :D rok temu mature zdawalem, pozniej wlasny interes, ale DG mialem tylko z 3 miesiace i zamknalem, zrobilem sobie uprawnienia kierowcy i troche na czarno pracowalem
jakos czas zlecial
@nihil_novi: no DG wpisze bo wyjdzie, ze nic nie robilem
a praktyke zawodowa tez wpisac? bo mialem 2 miesiace praktyki, nie zwiazana z zawodem kierowcy
jeszcze ostatnie pytanie o zdjecie bo mam zwykle w t-shircie, przegladam i na wzorach wszyscy eleganckie koszule, zrobic nowe czy wystarczy wykadrowac?
@MustafaKaraban:
1. Możesz, ale po pierwsze to wpisuj pracę doświadczenie w której może być pomocne w pracy, na którą aplikujesz, a po drugie tak średnio to wygląda, jak bez nazwy firmy itp. Proponuję podać nazwę, potem na rozmowie jeśli o to zapytają to powiedzieć, że było na czarno.
2. Tak średnio bym powiedział. Jeśli pracowałeś od grudnia do stycznia, to raczej kiepsko byłoby wpisywać to jako rok pracy. Jeśli gdzieś pracowałeś
@MustafaKaraban: dziwne pytania :D ja siebie ledwo bym określił jako średni angielski, a gadam/pisze po angielsku całkiem całkiem. Rozszerzona maturę zdałem na ok. 90%, a poziom b2 na siedemdziesiąt pare. Lepiej wpisać niższy zeby nie spalić na starcie