Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś Miry spod #wieliczka? Na pewno są z #krakow, więc nie obraźcie się, ale do tej dzielnicy macie niedaleko, a fajna impreza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołam też tradycyjnie #rajdy24 #rajdy #motoryzacja #samochody

Już 10 stycznia 2016r. zapraszamy wszystkich na 24. Finał #wosp "Wieliczka na rajdowo". Centrum imprezy znajdować się będzie w sąsiedztwie Hotelu Lenart. Szczegółową mapę znajdziecie pod linkiem https://www.google.com/maps/d/embed?mid=zjeS8NQUyxAU.kmb0sGd68_O4

Wszystkich Mirków rajdowych, którzy chcieliby pogadać o rajdach zapraszam - będę miał przyjemność zanudzać przy mikrofonie, więc nie będzie mnie trudno znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród atrakcji znajdziecie m.in.:

- RALLY TAXI czyli przejazdy na prawym fotelu z Mistrzami rajdów, wyścigów, terenowych i driftu:

Łukasz SKOCZEŃ / Grzegorz ŚLĘCZKA - HUMMER H3 EVO,

Maciek STEINHOF ...,

Mateusz LISOWSKI ...,

Łukasz KOTARBA / Tomasz KOTARBA - MITSUBISHI LANCER EVO IX,

Rafał RADŁOWSKI - MITSUBISHI LANCER EVO IX,

Piotr TRYBEK - SUBARU IMPREZA STI,

Artur SZPAK - MITSUBISHI LANCER EVO V,

Michał SKRZYPCZYK / Paweł ŻUŁAWIŃSKI - MITSUBISHI LANCER EVO IV,

Grzegorz BERGEL - SUBARU IMPREZA GT,

Bartosz BĄK - HONDA CIVIC Type R,

Mirosław WŁODARCZYK - RENAULT CLIO RAGNOTTI,

Jakub SZEWCZYK - HONDA CIVIC TYPE R,

Waldemar JANECKI / Grzegorz KWIECIEŃ - BMW E30,

Rafał ŚLECZKA / Grzegorz ŚLĘCZKA - HONDA CIVIC VTi,

Klaudia TEMPLE ...,

Robert WĄSKI - AUDI 90 QUATTRO,

Dawid PATER - PEUGEOT 106 RALLYE,

Paweł NIEMCZYK - FIAT SEICENTO SPORTING,

Paweł SZOT / Kamil GUT - FIAT CINQUECENTO SPORTING,

Grzegorz KOZERA - FIAT 125p,

Artur WOŹNIAK - FSO POLONEZ,

Krzysztof STAŃDO - FIAT 126p,

Piotr WRONA / Paweł WRONA - FIAT 126p,

Łukasz MAKARO - FIAT 126p 1,1,


-pokaz quadów z możliwością wylicytowania przejażdżki:

Paweł Samek - Mistrz Polski Enduro ATV Open 2015 i 1 miejsce w Pucharze Polski w Rajdach Baja 2015. Forquad Racing Team,

Mariusz Wojtasik – II Wicemistrz Polski Enduro ATV Open 2015,

Adrian Wojtasik – debiutujący zawodnik z Mistrzostw Polski – Quady.


-pokazy trialu i cyklotrialu (Hajduk Trial Team, Krakowski Klub Cyklistów i Motocyklistów "Smok", AMK Gorce Nowy Targ/Sherco Poland:

Tomasz Hajduk /Hajduk Trial Team/,

Rafał Luberda – AMK Gorce Nowy Targ / Sherco Poland, zaprasza na pokaz trialu na specjalnie przygotowanej platformie samochodowej,

Krzysztof Ryncarz - KKCiM „Smok” Kraków,

Bartłomiej Hajduk /Hajduk Trial Team/ - KKCiM „Smok” Kraków - Reprezentant Wieliczki,

Adrian Wojtasik - KKCiM „Smok” Kraków - Reprezentant Wieliczki,

Wojciech Barnaś - KKCiM „Smok” Kraków - Reprezentant Wieliczki,

Dawid Woźniak,

Kamil Woźniak,

Krzysztof Woźniak,

Wiktoria Miękina - KKCiM „Smok” Kraków - Reprezentantka Wieliczki,

Paweł Ryncarz - KKCiM „Smok” Kraków.


-prezentacja samochodów rajdowych, wyścigowych, terenowych

-spotkanie i prezentacja kartów na których startują młodzi i utalentowani kierowcy:

Michał Grzyb,

Wojciech Grzyb.


- prezentacja tuningowych ciągników siodłowych, których właścicielem jest firma transportowa - TRANSPARYŁA

- RENAULT CLIO MAXI czyli replika samochodu Janusza Kuliga zbudowana przez mieszkańca Wieliczki Wojciecha Rozwadowskiego

- spotkania z Mistrzami Polski w rajdach samochodowych, terenowych, drifcie, quadach oraz wieloma czynnymi zawodnikami polskiego motorsportu:

Grzegorz DACHOWSKI pilot rajdowy,

Kamil HELLER pilot rajdowy,

Mateusz LISOWSKI kierowca wyścigowy,

Maciek STEINHOF kierowca wyścigowy,

Krzysztof Hajduk /WESEM Drift Team/ kierowca driftingowy,

Klaudia TEMPLE kierowca rajdowy.


- pokazy służb ratowniczych w wykonaniu OSP Czarnochowice

- licytacje gadżetów i niespodzianek:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.542756115900742.1073742319.127454514097573&type=3
gabrally - Są tu jakieś Miry spod #wieliczka? Na pewno są z #krakow, więc nie obraźci...

źródło: comment_PJyMhqz853uD9lHjGjSC5MTfwOHFID9V.jpg

Pobierz
  • 13
@staryhaliny: no nie, ale chyba trafiłem w Twój czuły punkt. Myślę, że miasto na tyle się rozrasta, że w końcu wchłonie Wieliczkę, Skawinę i inne boczne, a nawet większe miasta. I pewnie nie będzie to za 2 czy 5 lat - tylko może za 50, 100, o ile to świat przeżyje. Ale spokojnie, ja tylko gdybam i nie musisz się z moim zdaniem zgadzać :)
@gabrally: Nie, nie czuły punkt. Lubię po prostu precyzję i trzymanie się faktów.

Kraków tak się rozrastał w przeszłości, że wciągał inne miasta i wsie, np. Kazimierz, Bronowice, Wole Justowską, Borek Fałęcki, a w późniejszych latach Bieńczyce, Czyżyny, Mogiłę itd itd. no i Nową Hutę w 1951.

Po tym czasie nic się raczej nie działo w tej kwestii.

Cytat z forum SkyScraperCity:

(...) Kraków się rozwija i wiem, ze kiedyś dojdzie