Wpis z mikrobloga

Wiadomości przesyłane z mojego adresu e-mail wysyłane na domenę @gmail.com #gmail trafiają ludziom do folderu ze spamem #spam
Chciałem napisać do #google ale nigdzie nie mogę odnaleźć adresu e-mail do nich ani formularza kontaktowego. Wie ktoś jak się z nimi skontaktować?
Z góry dziękuję za pomoc.
  • 9
dowiedz się i skonfiguruj, albo zapłać komuś żeby to ogarnął, na 99% pomoże. Gorzej jak jesteś na jakichś spamlistach.


@kao3991: Dziękuję. Na razie napisałem do Google, zobaczymy co będzie. Z innymi domenami nie mam problemu.
Spróbuj biuro@gmail.com


@TataHelenki: Dostałem informację, że taki adres nie istnieje.

admin@google.com


@TOP___BK: z adresu mailer-daemon@googlemail.com otrzymałem informację, że ten adres nie istnieje i odesłali mnie do FAQ.
@kao3991: jak wyżej.

moze w DMARC jest problem?


@veilofmaya: Może, ale nie mam zamiaru się doktoryzować w temacie tylko po to, żeby nie wrzucali moich e-maili do spamu.

Do wszystkich: czy to nie dziwne, że nie można nigdzie znaleźć kontaktu do
@przegryzam: kontakt możesz znaleźć bez problemu, z tym że raczej nie do pomocy technicznej. Oni Ci nie świadczą żadnej usługi w temacie dostarczania poczty. Poza tym, gdyby każdy co "nie ma zamiaru się doktoryzować" pisał do nich o pomoc jak skonfigurować swój serwer poczty żeby ich antyspamowe filtry nie rozpoznawały go jako spam, to wiesz ile by mieli odpisywania? Podczas gdy to naprawdę nie jest wiedza tajemna, poza tym to w