Wpis z mikrobloga

@marahin: dla twojej informacji: sunwell i tod to byly dwa najlepsze polskie serwery WoW. Nie kazdy gra na globalu bo:
1. Albo nie stac ich na wydawanie 30-50 zl co miesiac a farmienie na tokena nie wchodzi w gre.
2. Blizzard zepsul niektore klasy (patrz hunter) po Cata
3. Blizzard w niektorych wypadkach zepsul nawet mechanike (patrz talenty, rdf, pety i lore)
4. Za malo zawartosci o miernej jakosci.

Wiec nie
@pmache: to nie kupuj nowych dodatków. Jak mnie nie stać na nowe audi to nie kupuje roweru który jest chińskiej marki audi i udaje ze wszystko jest ok xDDDDD
Tłumaczenie się jest śmieszne i tyle. Szczególnie przezywanie ze jakies mirasy siedzące za sunwellem wyłączają to gunwo i przezywanie ze jak to, ze ja tu mam postać i grałem xDDDDDD top kek
Jak mnie nie stać na nowe audi to nie kupuje roweru który jest chińskiej marki audi i udaje ze wszystko jest ok xDDDDD


@marahin: A czy ktoś coś udaje? Grają na prywatnych serwerach bo tak im się podoba i nic ci do tego.
@ly000: nic, mam całkowicie wywalone ze marnują swój czas na gowno serwerach które w każdej chwili mogą zostać wyłączone, jedynie mnie trochę nudzi fakt ze piszą o tym na #worldofwarcraft gdzie to zupełnie inna gra niż na priwach i trzeba być podczłowiekiem żeby tego nie zauważyć. Na tym kończę ta dyskusje ze swojej strony, szczęśliwego nowego xD
@marahin: nie.

Sa serwery blizzlike ktore emuluja lub probuja emulowac styl gry z danego dodatku. Wiec twoj argument jest inwalida. chyba ze wezmiemy pod uwage kulture grania. Wtedy jedna szala jest przewazona.