Wpis z mikrobloga

@darkroman: Słucham wszelakiego rodzaju podgatunków harddance od ponad 7 lat. Nustyle nigdy nie był ciepło przyjmowany przez koneserów elektroniki (ja osobiście go lubiłem), ale to co się dzieje od jakiegoś czasu, to totalne przegięcie. Posłuchaj sobie kawałków z wcześniejszych lat.
  • Odpowiedz
@extralion: Hmm, no spoko, ja słucham od 4 lat. To jak jest coś przyjmowane przez ogół zazwyczaj mnie nie interesuje bo wszystko ma swoich fanów jak i hejterów. Które kawałki chciałbyś żebym przesłuchał, np. taki http://youtu.be/eBEOfc_YDiQ? Ja osobiście nie czerpię żadnej przyjemności ze słuchania early hardstyle. Wolę coś co można chociażby zanucić. Kto co woli - jego sprawa. Nie rozumiem tylko dlaczego ogłosiłeś wszem wobec koniec ery nustyle. Jakbyś mógł wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@darkroman: Chodziło mi o nustyle, nie early, to po pierwsze. Po drugie wystarczy posłuchać co wyczynia Head (on już w sumie od dłuższego czasu), Noisi, D-Blocki, DR itd. Kiedyś nu miał w sobie to coś, teraz to zwykłe pompki. Nu nigdy nie słynął z mroku, ale teraz można wręcz cukrzycy dostać. Głównie podupadły kicki i melodie w mainpartach. Po prostu komercja do reszty.
  • Odpowiedz