Wpis z mikrobloga

Właśnie zagłosowałem przeciwko uczczenia pamięci @lechwalesa w Sejmie RP ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@div037: A co do tych głosowanych "identycznych" poprawek które chyba nie są identyczne, doczekam się odpowiedzi? Bo poprawki są tutaj:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/57A7BE581149A5B0C12584CE005FD5EF/%24File/54-A.pdf

Poprawki KP PSL-Kukiz15 to poprawki 4 i 12 i wg opisu na początku strony 4 miały być głosowane łącznie. Natomiast poprawki Konfederacji to 5, 9, 11 i też miały być głosowane łącznie (uwaga
skutek prawny jest taki sam - likwidacja kryterium przychodowego.


@div037: Czy ja dobrze rozumiem, tam nie ma pomyłki? A ty czytać ze zrozumieniem tych poprawek nie potrafisz i liczyć do 3? Przecież jeśli tam była taka rozbieżność co do liczby poprawek i różnice w poprawkach, to PSL miał prawo inaczej zagłosować, popierając tylko to, co sam przedstawił. A w świetle twoich wyjaśnień wygląda to tak, że tych ich pomówiłeś.
Przecież Kulesza nie mówił o PSL tylko o lewicy.


@Epidemiusz: Fakt. Ale poprawka jest PSLu, o czym on sam wspominał. Mówił też że "poprawki są identyczne" (na facebooku) oraz "poprawki są niemalże identyczne" (na wykopie). Poprawki są podobne, ale nawet liczbą się różnią (miały być głosowane łącznie). Pamiętam jak całkiem niedawno mi ktoś wytykał na wykopie (niestety słusznie zresztą), że źle rozumiem zapisu Kodeksu Cywilnego z powodu tego, że źle interpretuję