Wpis z mikrobloga

Nareszcie jakaś #afera :D

1. zrób darmowy turniej dla wykopków #mirkogsturniej
2. Ty i parę osób poświęcacie swój czas i hajsy żeby wszystko ogarnąć
3. zainteresowanie rośnie prawilne wykopowe firmy zostają sponsorami
4. zdiagnozuj brak mózgu ułomnego użytkownika wykop pe el
5. ułomny użytkowi zgłasza cię do moderacja
6. dostajesz bana xD.png #moderacjacontent
7. okazuje się że wykopki nie chcą grać w ustalonych terminach bo ich czas jest cenniejszy niż pro gejmeróf
7. nie da się ustalić normalnych terminów
8. afera bo grozisz w/o
9. afera bo strimer nie jest pro komentatorem
10. afera bo nie masz pro serwera i pro gejmeży nie będą tak grać
11. brak profitu a jeszcze przed nami półfinał

Jak ktoś chce to aktualnie pod tagami #mirkogs i #mirkogsturniej można obserwować wielki ból dupy wykopków że jak robisz coś za darmo i nie pobierasz opłat to musisz być pro bo cebula nie akceptuje żadnych pomyłek xD
Pobierz M.....7 - Nareszcie jakaś #afera :D

1. zrób darmowy turniej dla wykopków #mirkogst...
źródło: comment_ftmFen1n0c75fFRgTJ1tgzN2OsbwrEEc.jpg
  • 21
@Mozart07: Podczas organizowania tego turnieju wyjaśniło się wszystko odnośnie poprzednich turniejów wykopowych. Dlaczego nie zostały one zorganizowane? Sory, ale jeżeli ludzie na wykopie tak do tego podchodzą i tak się zachowują to nic dziwnego, że poprzedni organizatorzy to sobie opuścili.
Ja jestem dumny z tego ze prawdopodobnie ten turniej dojdzie do końca, jeżeli prawie nikt wcześniej tego nie zrobił. A hejterzy są i zawsze będą, a my wyciągniemy z tego konsekwencje
@Antlion: tak, aktualnie widzę że wszyscy mają większe doświadczenie w robieniu od nas.

Mieliśmy chęć zrobienie czegoś więcej i dobrej zabawy, mamy serwer (teraz już chyba nawet dwa), mamy sprzęt do streamu, mamy oficjalnych sponsorów i ludzi którzy chcą grać. Niestety nie da się przeprowadzić testowego turnieju i zobaczyć jak wyjdzie.

Jak ktoś chce to może zrobić własny turniej i zobaczy ile to jest pracy a jak nie to dupa cicho.
@MirkoGamingSquad:

Wczoraj dostaliśmy od finalistów komentarz ze oni sobie ustalili termin i to my się mamy do niego dostosować a nie odwrotnie. Zadziwie was, jest odwrotnie.


Dlaczego? Dlaczego jest odwrotnie? Jedyne z czym się zgadzam to to, że jak się komuś nie podoba to niech nie gra, ale to powinno być ustalane na starcie, a nie przed finałem. Ustalacie terminy (co jest poprostu śmieszne, na praktycznie nic nie znaczącym turnieju z
Nie znam to się wypowiem


@MirkoGamingSquad: Skoro mi to zarzucasz, to powiedz co o mnie wiesz? Ile gram, jak gram, w ilu turniejach brałem udział i ile z nich organizowałem?

Po to robiliśmy ankiety

Jej wynikiem jest to, że termin nie pasuje ani jednej drużynie ani drugiej (co sam przyznałeś), czyli nikomu nie pasują (spośród graczy).

Typowo, jak połowa tutaj komentujących zresztą.

Wybacz, nie wiedziałem że mam do czynienia z zawodowym
@Goglez: A co tu ma do tego ile ty grasz xD Mi chodzi o twój komentarz który jest bezsensowny.

Złe ankiety? Hahahah. No wybacz, jeżeli daje ankietę na tydzień i nikomu nie pasuje w jakiś dzień to co mamy zrobić? No powiedz co? Chyba to nie od nas zależy kto kiedy może grać a kiedy nie. Nie kompromituj się.

Kolejny wykopek nie znam to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ
@MirkoGamingSquad: Kolejny Wykopek który zamiast uargumentować to co pisze próbuje mi wmówić że się nie znam.
Szkoda tylko że Wasze problemy są już znane nawet wśród ludzi których ten turniej kompletnie nie interesuje, a jakoś #csgominiturniej który nieoficjalnie pomagałem organizować wypalił w stu procentach.

twój komentarz który jest bezsensowny

W którym miejscu? Liczę że potrafisz podać logiczne argumenty za Twoim twierdzeniem i wykazaniem bez żadnych wątpliwości że się mylę, nie mam
@Goglez:

Szkoda tylko że Wasze problemy są już znane nawet wśród ludzi których ten turniej kompletnie nie interesuje


Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili #pdk

Jedyne z czym się zgadzam to to, że jak się komuś nie podoba to niech nie gra, ale to powinno być ustalane na starcie, a nie przed finałem.


Przeczytaj, więc początkowe wpisy. Jest wyraźnie napisane na stracie, że gra ten kto chce, a kto