Wpis z mikrobloga

Zamknięte beta testy Black Desert trwają w najlepsze i nauczony doświadczeniem (niespełnione obietnice,gruszki na wierzbie i ogólny hype na wiele gier, które były co najwyżej średnie) totalnie olałem starania o dostęp do cbt. Ale oglądając streamy i czytając pierwsze wrażenia z gry zaczynam mieć nadzieję, że może będzie coś z tego. Pewnie, tytuł idealny nie powstanie (już same te azjatyckie odgłosy postaci), ale być może chociaż taki, który wciągnie na długie godziny grania i będzie się chciało do niego wracać.
#mmorpg #gry #blackdesert
Derol - Zamknięte beta testy Black Desert trwają w najlepsze i nauczony doświadczenie...

źródło: comment_BMSR2v3Ll5s7axo2RuK6xnMTW2szCOUz.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plusbear A w sumie nie wiem nawet, sprawdzę z ciekawości chyba, że ktoś się orientuje?
@bleki A tak bardziej konkretniej? Za prosto, za trudno? Nie ma co robić? Czy klimat nie ten?
  • Odpowiedz
@plusbear na ten moment dostępne jest 6 klas dla EU z 9 zapowiedzianych. Z tego co się orientuję niedostępne są klasy bladera, valkyrie i czegoś na wzór assasina :)
  • Odpowiedz
@plusbear brak informacji na ten temat, zakładam, że tak. Dla mnie premiera to oddanie w pełni gotowego produktu. Chociaż ostatnio różne rzeczy się dzieją w świecie gier MMO :P
  • Odpowiedz
@Derol: Tylko trochę grałem. Ogólnie nie jest źle, ale martwię się że trzeba będzie komputer na noc zostawiać żeby zarobić jakis hajs w grze. (pracownicy pracują jak jesteś online). No i jeszcze minus to liniowe questy.
  • Odpowiedz
@plusbear: Stary, pracownicy robią jedną sesję nawet gdy się w trakcie jej wylogujesz ale następne to fakt, trzeba być już online. Sposobów zarobku jest wiele, możesz sobie jeść i łowić rybki co chwilę kończąc prostą minigierkę a na łowieniu rybek można bardzo dużo zarobić, łapanie koni to samo, pracownicy to też świetna sprawa, wystarczy, że jesteś online i dymają więc gra w tle i możesz sobie oglądać serial. Farma oczywiście
  • Odpowiedz