Wpis z mikrobloga

@uCiasteczko: Po prostu eventy. W tym roku 2 zostały odwołane. Hall of Games we Wrocławiu i jakiś którego nie pamiętm nazwy na podlasiu, Ogólnie to na konwentach fantastycznych często mają dobry blok growy i do tego nawet porządne turnieje (organizowane m.in. przez Fantasy Expo)
@uCiasteczko: Byłem na Hall of Games rok temu. Pierwsza edycja, miałą jakieś szanse sie rozwinąć, ale raczej stuleja i gimbusiarnia. Ale nie było źle.
Falkon - konwent fantastyczny, 4 tys ludzi. Byłem w tym roku. Blok gamingowy nie wiem jak sie miał, ale były turnieje e-sportowe i różne firmy sie promowały.
@uCiasteczko: raczej o samych grach nie ma. No chyba że typu IEM ale tam wiadomo co się dzieje. Ale za to jest dużo o fantastyce i tam też zwykle jest blok o grach. pyrkonu nie polecam, bo tak jak wyżej przez youtuberów zjazduje się tam tyle gimbusiarstwa i innego ścierwa, że ledwo co tam mogłem w zeszłym roku wytrzymać
Falkon

@harpiowata: wygląda zacnie, dzikie tłumy
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3886587,intel-extreme-masters-2016-ponownie-w-katowicach-iem-2016-katowice,id,t.html

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rietas: Falkon do mnie przemawia ale paczę na ich stronę a tam LISTOPAD ? :D , kurde myślałem że w wakację się wybiorę
@vronox: pyrkonu - ok to nie będę ryzykował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzięki za odpowiedzi teraz już mi google samo podpowiada więc jest z górki ( ͡
@uCiasteczko: W tym roku było około 200 osób więc dosyć kameralnie. W przyszłym... Zobaczymy. Planszówki będą. LARPy czy sesje RPG też.
Swoją drogą konwencja to nie bajki tylko po raz trzeci Alicja w Krainie Czarów.