Wpis z mikrobloga

Zaraz #!$%@? dostane z tym windowsem 10 ! Wiecznie coś się pieprzy. Macie jakieś kłopoty po ostatniej dużej aktualizacji ? U mnie za każdym razem jak wyskakuje powiadomienie z centrum akcji komp wiesza sie na jakieś 2 minuty i mogę sobie tylko myszką pomachać. Już wyłączyłem powiadomienia z facebooka bo wieszał sie gdy tylko przychodziła wiadomość. Co to jest za dziadostwoooo ! Da się to centrum akcji wyłączyć ? Bo inaczej nie wiem, będe musiał zrobić format. Tylko mam dylemat czy wbudowana opcja przywracania ustawień fabrycznych coś da, czy musze cały dysk razem z systemem sformatować. A nie chce mi się z tym bawić. Zabawa z serialem, sterownikami, ja #!$%@?..
#gorzkiezale #kiciochpyta #pytanie #windows10 ##!$%@?
  • 7
@dzieju41: Bardzo dobrą. Ja mam non stop pod górkę. Po samej aktualizacji zgubił mi dysk, nie widział go nawet w biosie. Co się namordowałem żeby to zrobić. Oprócz tego nie moge hibernować kompa, włączać w stan uśpienia czy nawet kuźwa klapy laptopa zamknąć bo się zrestartuje. Musze za każdym razem normalnie wyłączać i czekać az całosć zgaśnie zeby monitor klapnąć. A teraz jeszcze to -,-
@jmyung: No niestety, jeszcze gdybym miał jakieś słabe podzespoły to bym się nie dziwił aż tak. Na szczęście w windows update pojawiła się jakaś mała aktualizacja i problem z wieszaniem się minął. A wywalanie bluescreena przy zamykaniu klapy moge przeżyć.
@takjest: Ja na 5 letnil laptopie zainstalowalem i jedyny problem to sterowniki do karty graficznej. Tzn wszystko dziala, tylko w Powerpoincie nie pokazuje obbrazy przy filmikach ;) Stacjonarny ze starym c2d tez ladnie dziala.