Wpis z mikrobloga

Nosz kur... jak tu nie byc rasistą?
Zjeżdżam z głównej w boczną na swój pas. Prosto na czołówkę grzeje jakieś 40-50 (dojeżdżając do skrzyżowania) ciapaty. Hamuje i trąbię bo naprawdę już miałem przed oczami czołówkę z nim. Idiota nawet nie kiwnął, że przeprasza czy coś tylko robi groźne miny. No co za debil.
Dodam dla wyjaśnienia, że jechał po moim pasie bo na jego pasie są wydzielone miejsca parkingowe, niemniej to on jest na nie swoim pasie i to on ma zachować ostrożność...

#uk #rasizm #emigracja #kierowcy #drogi #gorzkiezale
  • 47
niemniej to on jest na nie swoim pasie i to on ma zachować ostrożność...


@trustME: uu, ktoś tu nie sprawdził, czy przepisy UK sie nie różnia w tej kwestii od Polskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trustME: jedź do Bradford (ciapoland). Co tam jestem widzę/doświadczam CIĄGLE jakichś #!$%@? sytuacji, wyjeżdżanie, nie patrzenie co za zakrętem/skrzyżowaniem. No ale nic dziwnego, że postcody BD mają najwyższe składki ubezpieczeniowe xD
no ok, ale moim zdaniem i tak gdyby byl dzwon to musialaby byc jego wina.


@trustME: z tego co mi mowil kumpel przy podobnej sytuacji policja stwierdzila, ze wina obu, bo powinien zwrocic uwage na drugiego i bla bla bla.
@edgar_k: nie nie. Jedziesz pod prąd, nie po swoim pasie, to po 1. nie #!$%@? (bo na dodatek zakręt i nie widać) po 2. uważasz. tutaj żadnych nakazów i zakazów nie trzeba mieć by to pojąć
to po 1. nie #!$%@? (bo na dodatek zakręt i nie widać) po 2. uważasz.


@trustME: ale ze koledzy z, ja kto sie tutaj mowi, "azji" czy afryki nie potrafia jezdzic to ja wiem. Tylko tyle, ze przepisy sa z ich punktu widzenia laskawe.
Nosz kur... jak tu nie byc rasistą?


@trustME: to całkiem proste akurat: nie przekładać zachowania pojedyńczej osoby o danym kolorze skóry na wszystkich z którymi ją dzieli. Tak samo z wyznaniem, krajem pochodzenia. Polecam.
@omik: w UK problem jest taki, że trzeba się naszukać normalnego człowieka z tamtych regionów. Większość to pieniacze itp. Tylko z nimi jest taki problem. Z czarnymi np raczej problemów nie ma, przynajmniej mi się nie zdarzyło.