Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować organizatorom @moreover @kuskoman i @KaszaGryczana za zorganizowanie fantastycznego turnieju. Oczywiście nie odbyłby się on gdyby nie duet fantastycznych komentatorów @Mozart07 aka Deadpul oraz DamN'It (nie znam nicku na mirko), przeciwnikom również dziękuję, szkoda że tak wcześnie odpadliśmy. No i oczywiście dla moich ziomeczków z Always:ECO @mejsieq @Trzyszcz @co_to_za_zycie i @nawzajem, dzięki za przednią zabawę nie tylko podczas turniejówek ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja pograć i czekam na kolejne Wykopowe Turnieje :D
Pozdrawiam Antonio Vivaldi ^^
#mirkogamingsquad #mirkogsturniej #mirkogs
  • 18
@Topev: O, to ja również chciałbym podziękować bardzo! Pomimo wielu #afera i wielu bólach dupy turniej się odbywa bez zbędnych utrudnień, a wszystko jest prawie na profesjonalnym poziomie. Chyba jeszcze nie widziałem by jakikolwiek turniej rozpoczęty z inicjatywy mirków się rozpoczął, a ten się nawet zakończy! Ot, takie poważne rzeczy rzadko się zdarzają #pdk
@Topev: ja to się cieszę że się zakwalifikowalismy do fazy zasadniczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to dzięki za grę i turniej. Liczę na powtórkę w niezmienionym składzie i że nasz mega team nie zniknie od razu po turnieju. ☺