Wpis z mikrobloga

@maver55: miałem w ręce kilka takich. większość z nich ma problem taki, że po rozładowaniu baterii telefon nie do ponownego naładowania. jedynie na prawdziwej oryginalnej ładowarce. problem z układem u2
@maver55: jaja sobie robisz? Nie stać cię na oryginał to się nie ośmieszaj kupując jakieś gówno, które pewnie podziała 2 dni

cenowo nie ma roznic znacznych miedzy uzywka w pl a refubrished z chin znajomy kupil na alledrogo i gosc go oszukal. zorientuj sie potem wypowiadaj. pis jol
nikt nie mowi o legitnosci od apla skoro telefon refurb to wiadomo ze skladak... ale kupujac gdziekolwiek indziej niz w salonie nie masz pewnosci ze owy model nie jest fejkiem napinaczu.
@maver55: lepiej kup w Polsce używkę z pewnego źródła. Wyjdzie podobnie cenowo a będziesz spał spokojniej. Miałem okazję w jednym takim iPhonie 5 z ali wymieniać zbity ekran. To co siedziało w środku to porażka. Wymienione części są znacznie gorszej jakości niż to co Ty czy ja możemy kupić na ali. Jakiś Mirek kiedyś wrzucał zdjęcia ze środka takiego iPhone.
@twardziel_psychopata jak pisalem wyżej znajomy kupil 5s u gościa miał kolo 500 pozytywów, okazalo się że wyslal mu zdj innego imei, telefon przyszedl okazalo sie ze z blacklisty z simlockiem, allegro rozlozylo rece bo przedmiot dotarl, policja przyjela zgloszenie i zaproponowala zgloszenie sprawy do sadu, a kumpel sprzedał na części za 1/4 ceny i tak na tym wyszedl.