Wpis z mikrobloga

"Przetestowałem wczoraj tę infografikę. Upewniłem się że moja żona nie ma 15 lat lub mniej, następnie zapytałem czy nie śpi – odpowiedziała że nie. Zapytałem czy jest w pełni świadoma i nie znajduje się pod wpływem środków odurzających. Wytrzeszczyła na mnie oczy, ale powiedziała że nie i zapytała czy z kolei ja dobrze się czuję.
Szło mi nieźle, bo już miałem trzy punkty z głowy, więc pytam czy czuje pełną swobodę powiedzenia „TAK" lub „NIE”. Odpowiedziała że owszem, czuje, i zaczęła mi się badawczo przyglądać.

Przystąpiłem wtedy do ataku i zapytałem czy mogę sobie pod choinkę kupić Lublina z laminatową nadstawką furgonową. Wówczas żona w sposób jednoznaczny, czynny i entuzjastyczny nakazała mi się pierdyknąć w głowę młotkiem i zaczęła mówić, że ja sobie w ogóle nie zdaję sprawy, ile kosztują te święta, itp., ale już nie słuchałem, bo poszedłem po ten młotek."

#zlomnik #heheszki #motoryzacja
Pobierz goferek - "Przetestowałem wczoraj tę infografikę. Upewniłem się że moja żona nie ma 1...
źródło: comment_GjqjFtiWRYxzXOzGLEfkoNhROICc4CCJ.jpg
  • 10
@edgar_k: "łaskawie" to jakby dokładne przeciwieństwo "entuzjastycznie". A to właśnie słowo istnieje na grafice. Nie chodzi o to, żeby przed seksem podpisywać kontrakt, przecież działanie również może być formą wyrażenia zgody.