Wpis z mikrobloga

Ja to bym widział tak.
Wersja - Little Fitghter 2 v 2.0a
(mam na dysku instalkę od ponad roku, mogę udostępnić linka, żeby wszyscy mieli tę samą wersję, ale nie wiem czy banów za to nie ma na wypoku. Jeśli są, to walcie do mnie na priv, porozsyłam.)
System walk - 2 vs 2 - więcej emocji i rywalizacji, a dodatkowo fajne znajomości się mogą nawiązać w drużynach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba zebrać kilkunastu chętnych i za pomocą mirkorandom (żeby prawilnie było) zrobić losowanie kto z kim będzie grał w drużynie. Wygrana drużyna idzie w górę w drabince i gra z kolejną. Potem z następną i następną, aż w końcu finał.
A dla zwycięzców może ogarniemy jakąś nagrodę wspólnymi siłami? Albo znajdzie się sponsor i walnie jakieś #rozdajo?

Można też zrobić turniej 1 vs 1 w innym terminie, żeby całej frajdy na raz nie zmarnować ( ͡ ͜ʖ ͡) (choć nie będę się przy tym upierał, chodzi o to, żeby pograć).
Do tego dodałbym TS3 (TeamSpeak), żeby śmieszniej było. I może wcisnąć jeszcze jakiś komentarz live, albo stream? To tylko taki mój pomysł, bo z realizacją pewnie będzie ciężko.

Wołam wszystkich, którzy wydali się być zainteresowani pomysłem:
@Niewierny_Mops: @Ten_tego: @cypol: @januszekkk: @unstyle: @wypokowy_hazardzista: @kalkuba: @BlueberryHills: @janusznowak01: @archonik @Keruuu3: @Precypitat: @trabantem_przez_tiquande @pcmasterrace @Laaq @Silvan01

I już wybiegając daleko w przyszłość, godzinę ustaliłbym jakoś pod wieczór. Wiem, że wypokowi imprezowicze w sobotę zalewają robaka, ale więcej chętnych może być, bo wiadomo, praca i sobotnie porządki.
#littlefighter #gry #turniej #liga #bijatyki
  • 12