Wpis z mikrobloga

@ruda_paskuda: Za daleko idziesz. Chodzi mi o to, że sataniści z definicji stoją w opozycji do katolicyzmu. Mógł nic nie wpisywać albo wpisać agnostyk/ateista/antyteista. Katolicyzm nie jest specjalnie prestiżowy. A już na pewno gdyby wieczorami masturbował się psychicznie do grafomanii La Veya...
@mitsuishi: no tak, ale do tego konceptu LaVeya nie pasuje, bo oni nie skladaja ofiar etc. ;) maja po prostu #!$%@?.

bardziej to pasuje do konceptu satanisty #!$%@? bawiącego sie w skladanie ofiar itp itd.
@mitsuishi: Naah, zazartowalam sobie po prostu. Nie wiem kim byl i w co wierzyl nasz amigo Adas, mysle ze ludzie na swoich profilach umieszczaja po prostu to jakimi chca sie innym pokazac w danym miejscu, a w odniesieniu do portalu to tez moze sie roznic.
@escobar: do FB nie mam. Znalazłem jego siostrę (figuruje tam jako Małgorzata Po Cioci, ale publicznie nie ma nic ciekawego udostępnione), on sam zaś figuruje na vkontakte jako adam_z..., znajdziesz przez google.

@000loki - mniejsza z LaVeyem; gdyby to był satanista hobbysta jarający się okultyzmem raczej zrobiłby coś na kształt sekciarskiej czarnej mszy a nie po całonocnej imprezie w zimny wieczór taszczyłby pijaną kumpelę z pracy pod most a potem dzwonił