Wpis z mikrobloga

@Lembaz: Już skończyłeś? Ile chusteczek zmarnowałeś żeby mi odpisać? O jakim Ty dogadaniu mówisz jeżeli to na mnie usiedliście o wielcy znawcy od csa. Myślisz że ja tu przyjaciół szukam albo minusy spać nie dają. Nie rób z siebie takiego skrzywdzonego o tą pracę ale żeby zwykłemu Kowalskiemu złożyć lub naprawić komputer to nie trzeba wyjeżdżać na zachód studia skończyć. Mając net i starając się o pracę w serwisie nie
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa: Jakby w takim serwisie chodziło o złożenie komputera to pewnie nawet ty byś tam prace dostał XD
Czy ja tu gdzieś pokazuje jaki jestem skrzywdzony? :D Ty jesteś skrzywdzony, że musisz wchodzić na profil innego człowieka żeby jakoś mu "dopiec", bo brakło Ci jakichkolwiek argumentów i nie chciałeś wyjść na idiote. Wyszedłeś na jeszcze większego pisząc o mojej rozmowie.
PS. Chusteczki ani jednej, ale szukam po domu kopru, czosnku
  • Odpowiedz
@Lembaz: Jeden już tu napisał że trzeba być frajerem by do pracy chodzić na 7 czym mógł urazić tu wiele osób jak i Ciebie który też starasz się o pracę - powodzenia (bez złośliwości). Jeszcze raz Ci napiszę że pisanie że można w 1-3 miesiące zarobić tyle ile inni przez rok to wybacz ale jak tu nie traktować was jak dzieci? To pochwal się nie jest to chyba wielką tajemnicą
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa: obstawiasz mecze cs zaczynając od skinów za pare groszy ----> wygrywając zaklady gromadzisz stertę skinów i z kilku(nastu) gównianych robisz 2-3 wartościowe ---> powtarzasz proceder aż wymienisz się za nóż ----> cieszysz się i wydając niewiele bądź nic masz nóż ----> profit
  • Odpowiedz