Wpis z mikrobloga

#rozowypasek wraca z Polski, lotnisko 20km od naszego domu, samolot ladowal o 23, telefon o 22:

- Patryk, to jest bardzo wazne, nie zapomnij przelac mi pieniedzy bo nie bede miala na autobus z lotniska, slyszysz?? Tylko pamietaj, zrob to teraz po zapomnisz jak zwykle, bo bede stala 3 godziny i czekala na Agnieszke, slyszysz?? Zrob to teraz!!

Ja, akurat palac blanta (sam w domu, trzeba to uczccic bo zaraz wroci i sie skoncza wakacje, bylo zajebiscie w 3 dni spalilismy z kumplem 15 zielonego xd):
- Spokojnie, przesle Ci, za kogo ty mnie masz?!?! Myslisz ze jakis uposledzony jestem?? Nie chce mi sie teraz, przesle jak bede mi se chcialo.

-A tylko k---a zapomnij!!

No, i obudzilem sie przed chwila, w sumie to mnie #rozowypasek obudzil, HURR DURR TY DEBILU!! Poszla spac do kolezanki :((

#wykopjointclub #nocnazmiana #heheszki
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatrixOK:
no tylko, ze nie ma absolutnie w tym nic śmiesznego ani tym bardziej do chwalenia się w internecie jak z powodu używek zaniedbales swoje obowiązki.

no ale z drugiej strony jak juz pisales do niej ze przeslesz kiedy Ci się będzie chciało to czego można było oczekiwać xd
  • Odpowiedz
@paragrafik: masz strasznie wąskie spojrzenie na świat. Koleś niech sobie ćpa co chce, ale opisuje tu historyjkę, w której chwali się że jest debilem. Coś z nim chyba nie do końca ok :]
  • Odpowiedz
@kicioch: A ty oceniasz czlowieka po jednej akcji, tez debilizm. Nie chwale sie, wkleilem na mirko zeby ludzie na nocce mieli sobie co czytac, jakbym chcial sie chwalic tym to bym w-----l na facebooka post. jak sie moge chwalic czyms skoro nawet nikt nie wie kto to ja :D
  • Odpowiedz
@PatrixOK: egoista. z postu wynika, ze to nie pierwszy raz jej takie numery wykrecasz. jeszcze kilka i moze w koncu dziewczyna pojdzie po rozum do glowy i cie zostawi zamiast trwac w takim gownozwiazku
  • Odpowiedz
- Patryk, to jest bardzo wazne, nie zapomnij przelac mi pieniedzy bo nie bede miala na autobus z lotniska, slyszysz?? Tylko pamietaj, zrob to teraz po zapomnisz jak zwykle, bo bede stala 3 godziny i czekala na Agnieszke, slyszysz?? Zrob to teraz!!


@PatrixOK: pomijając to że trzeba być niezłym zjebem żeby się zachować tak jak Ty, to nijak nie rozumiem co ludziom odwala żeby jechać tylko na kartach debetowych i
  • Odpowiedz