Wpis z mikrobloga

Dobra, powitanko było, czas na poważny wpis.

Mam dwa pytania, pierwsze bardziej do różowych, no chyba, że niebieskie też wiedzą, a drugie do wszystkich.

1. Polecicie jakiś impregnat do obuwia, który jest sprawdzony? Bo kupiłem buty na "najwspanialszą" porę roku i chcę je zabezpieczyć przed tym śniegowym błotem.

2. Dlaczego mi mirkoapka #!$%@? czasem przy wyszukiwaniu wpisów po tagach, czy kont w szukajce, no i pokazuje jakieś czasy dodawania wpisów dupowate? Mam LG L5 II, więc średniak motzno. Czy winny jest mój duposmartfon? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #moda #ubierajsiezwykopem #technologia #bojowkaandroid #smartfon
  • 3
@DildoVaggins: ad1. Zależy jakie buty... Czy ze skóry naturalnej czy eko, czy może jakis zamsz/nubuk.

Jesli skóra naturalna to najzwyklejszy krem nawilżający / natłuszczający da radę, czasami działa lepiej niż niejedna super droga pasta do butów.

Jesli zamsz nubuk lub jakikolwiek inny materiał polecam impregnat w sprayu, ale koniecznie hydrofobowy.
@DildoVaggins: Jeśli skóra licowa to pommadier Saphira i ewentualnie Pate de Luxe, możesz też przejechać Nanoprotektorem Tarrago z Multirenowacja.pl Jeśli zamsz/nubuk to podstawą jest właśnie Nanoprotektor, szczotka do zamszu/nubuku i renowator Saphira w spreju. Tłuszczu nie używaj, chyba że na skórzaną podeszwę.