Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do @UszatyBloger :) Poszukuję aktualnie butów ślubnych dla siebie i pamiętam, że kiedyś chyba Ty wrzucałeś na swojego bloga wpis m.in o polskich butach. Cena była coś ok 400-500zł. Mieli w ofercie tylko kilka modeli klasycznych: oxfordy, brogsy, monki itd. w kolorze czarnym i brązowym. Pamiętasz albo kojarzysz może ;) ?

Ogólnie znasz jakieś ładne modele butów typu oxford które można gdzieś na necie wychaczyć i z powodzeniem posłużą jako ślubne? :) Dzięki!

#ubierajsiezwykopem
  • 7
@vertoo: Hej, przepraszam, że tak późno, ale prze kilka dni byłem poza wypokiem :) Buty SW są raczej słabej jakości, ten model który mam jest też trochę niewygodny. Te Harrytech wyglądają klasycznie, ale podejrzewam, że z jakością będzie podobnie. Skoro jesteś w UK, to może warto by się rozejrzeć za jakimiś marki Loake? Powinny kosztowac mniej w Polsce :)
@UszatyBloger: Nie ma sprawy - pośpiechu nie ma bo ślub w maju ;) ... No własnie patrzyłem na Loake i ceny dość dość wysokie - 200 funtów po dzisiejszym kursie 6zł to 1200zł ;) Nie wiem jak w Polsce to wygląda.

Shoepassion, Bexley? Chociaż przyznam, że Królewski Herb jako "polska" marka dość intryguje ;)