Wpis z mikrobloga

Mirki, wołam tych, co kazali. Co prawda jeszcze nie działa mi wszystko, ale już mam przygotowany tablet do powieszenia na ścianie i ustawienia tam "centrum sterowania".
@kys23 @Platimir @rbielawski @Angrist @polancky @fnzavrjvrz @avenlay07 @lukas125p @MrNice @ElManiana @bimbadil @anddom03 @Oastry @messerschmitt @Ag3SbS3 @matchmaking_guy @Majkel91 @scudetto @Szloch @Smyle43 @R4vPL @Drail @airdong @Quilo @piotreek88 @fnzavrjvrz @polancky @dzana @ElManiana @pieczywowewiadrze @mestero @messerschmitt @Quilo

Wszystkie odczyty i przełączniki działają. Obraz z kamery jak na razie w formacie jpeg, aktualizowany cronem co minutę. Proszę wszystkich zainteresowanych o obserwowanie tagu #mondrydom - będzie łatwiej wołać, a mam jeszcze kilka pomysłów na wykorzystanie tego.
#inteligentnydom #domoticz
rolfikr1 - Mirki, wołam tych, co kazali. Co prawda jeszcze nie działa mi wszystko, al...

źródło: comment_f70UqKSuHa9g3QE5rYdLh4HKwCFOv2BP.jpg

Pobierz
  • 10
@wysuszony: z chęcią bym zobaczył jakąś konkretną prezentację. wszystkie filmiki na yt to tylko unboxing i pokazanie na telenine, że kolor alarmu można zmieniać. nic ciekawego.
@TheSunDoesNotRiseEveryMorning: to był akurat przypadek. Zamówiłem rolety na pilota. Na pilocie zobaczyłem napis 433MHz. I tak sobie pomyślałem, że pewnie da się jakoś tym sterować, bo gdzieś widziałem nadajnik na 433 do rPi. To było w środę, dzisiaj jestem na takim etapie jak teraz :) Czekam na transreciver tylko
@BodyBagz: brawo, zgadłeś, ale nic nie wygrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)