Wpis z mikrobloga

Moja siostra jeździ Toyotą Yaris. Współczuję trochę temu samochodowi bo trochę już słupków i blacharki przez nią zaliczył, ale ostatnio to już mi go strasznie żal. Siostra mnie poprosiła o zmianę wycieraczek bo nie potrafi tego zrobić. No niech będzie, zrobię dobry uczynek, pomogę jej. Jak już zmieniłem pytam się kiedy ostatnio sprawdzała ile oleju ma. Zrobiła wielkie oczy i mówi że no nigdy...
No to podnoszę maskę, sprawdzam poziom oleju, patrze obok bagnetu coś leży. Rozgrzebuje to, patrze kości 0_o. Wygląda jak mała klatka piersiowa. Rozgrzebuje dalej patrze pióra. W tym samochodzie zamieszkał prawdopodobnie gołąb. PIEEERDOLONY GOŁĄB xD. A moja siostra chyba go musiała usmażyć aż tak że, zostały same kości i 2 pióra. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia.
Ciekaw jestem czy słyszała że coś się obija pod maską
"aa coś chyba mi stuka w samochodzie"
"ee przestało, jadem dalej"
#logikarozowychpaskow #golomp
  • 7
  • Odpowiedz
@dudek2: Ty się śmiej, prawie 3 lata jeździłam Yaris i dwa przeglądy z rzędu znalazłam kości, z tym, że nie ptaków a jakiś innych zwierząt :D od tamtej pory non stop kostka do WC pod maską, mimo iż teraz nie mam tyle miejsca :D
  • Odpowiedz
No to podnoszę maskę, sprawdzam poziom oleju, patrze obok bagnetu coś leży. Rozgrzebuje to, patrze kości 0_o. Wygląda jak mała klatka piersiowa. Rozgrzebuje dalej patrze pióra. W tym samochodzie zamieszkał prawdopodobnie gołąb. PIEEERDOLONY GOŁĄB xD. A moja siostra chyba go musiała usmażyć aż tak że, zostały same kości i 2 pióra


@dudek2: dobra dobra, co z tym poziomem oleju?
  • Odpowiedz
@dudek2: kiedyś wymieniałem kumpeli żarówkę i z ciekawości zapytałem kiedy sprawdzała/zmieniała olej a ona w szoku że tak można, bagnet był suchutki(nikt tam nie zagladał minimum 1.5 roku) ale jakimś cudem 1.4hdi dalej śmiga
  • Odpowiedz