Wpis z mikrobloga

W ogóle nie rozumiem tego bólu o to, że jednak nikt spoza mirko nie będzie mógł brać udziału w turnieju. Dla mnie od samego początku było oczywiste, że tylko ludzie z wykopu będą w nim uczestniczyć, bo w końcu to jest #mirkogsturniej a nie #zapros#!$%@? ale to tam #!$%@?, najlepsi są ci którzy do turnieju biorą smerf konta, żeby było im łatwiej (fajne z was #!$%@?) i jednocześnie psujecie zabawę innym, bo przecież ten turniej to pewnie turniej życia.
  • 11
@Topev: Miałem w planach robić i kolejne turnieje (z nagrodami, bo do tego czasu bym miał), ale #!$%@? to.
1) Tylko wykopki - źle
2) Ok to znajomki niech będą - ŹLE
3) Dobra to macie ankietę - TEŻ ŹLE

Najlepsze jest to, że takie wały idą w turnieju bez nagród, chyba że wliczamy w to ten #!$%@? kubek. Wy wiecie tylko o tym jednym wałku, ale był też drugi. Najpierw
Najpierw podali się za globale, potem jak się dowiedzieli że od rang zależy początkowe rozstawienie, to zmienili się na lemy.


@moreover: Ja bym nie zmieniał, tylko zostawił ich na tych globalach. Jak nie pasuje, to wypad.
@moreover: Sami się zgłosili jako globale, to problem jest ich.
Nie możesz przecież ryzykować że wrzucisz smurfów do słabszej grupy, skoro wiesz kto nimi może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moreover: generalnie to proponuje robić dalej turnieje, ale we współpracy, bo za dużo na siebie bierzesz no i warto też wykluczyć osoby z turnieju, które robiły wały z rangami no i z tymi co komplikowały, zaasady twarde, a jak się nie podoba to wypad, bo tak Ci powiem (nie obraz się) że zluzowales a #!$%@? to wykorzystały