Wpis z mikrobloga

Hmmm chcecie poznać kolejny sposób jak można #!$%@?ć logikę? Dziś zaprezentuje nam to @moreover ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ankieta kto może brać udział w turnieju #csgo . I co z niej wynika? Że 24 osoby zagłosowały, że w turnieju mogą brać udział tylko ludzie z wykopu, za to 40 osób zagłosowało, że w teamie może być przynajmniej jedna osoba spoza wykopu, więc jakie wnioski wyciągnął nasz kochany kolega? Że większość jest za tym aby udział brali ludzie tylko z wykopu ponieważ były 4 opcje do wyboru i ta pierwsza ma najwięcej osób i nie należy tego sumować()

Po próbach wytłumaczenia tego w temacie posty moje i kumpla zostały usunięte i zostaliśmy zablokowani( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://i.imgur.com/5Mf9QTE.jpg?1

#mirkogsturniej #mirkogs #afera #heheszki #logikaniebieskichpaskow
C.....2 - Hmmm chcecie poznać kolejny sposób jak można #!$%@?ć logikę? Dziś zaprezent...

źródło: comment_OKSi6uZAxkaFW3sDs8m84YdDbg2id5l0.jpg

Pobierz
  • 28
@Arcyksienciuniu: wyjac i zdzielic cie nim przez leb jak nasz autorytet?:D Ludzie robia wielkie hurr durr turniej csa, a czy on w ogole dojdzie do skutku i zostanie rozegrany? Ewidentnie widac, ze cahir chce sobie zebrac ekipe z poza wykopu, i robi afere. Tak zostala zbudowana aniekta (nie oceniam czy dobrze czy nie) i sa wyniki, przejrzyste:)
@Kwilos: Nasza ekipa już zarejestrowana była i żadnych zastrzezen nie było, tylko po prostu dziwią mnie takie wnioski z tej ankiety, chciałem na spokojnie wyjaśnić a tu tradycyjnie jak na wykopie ban i foch( ͡° ͜ʖ ͡°)