Wpis z mikrobloga

Elo mirasy, mam problem. Kupiłem sobie ostatnio tablet Lenovo Mixx 3. Mając możliwość aktualizacji systemu z Windows 8.1 do Windows 10, pomyślałem, czemu nie? Pierwsze wrażenia mega pozytywne, bo i ładnie ta 10 wygląda i nie tnie ani nic. No ogólnie myślałem, że na plus. Dodam jeszcze, że korzystałem do tej pory tylko ze starego kompa, na którym miałem Viste, także 7,8 i 8.1 w gruncie rzeczy mnie ominęły i nie jestem w stanie stwierdzić, czy 10 to 8.1 po liftingu czy coś. W czym więc jest problem. Otóż tablet nie chce mi się połączyć z żadną inną siecią wifi niż tą, którą mam w domu (tzn. normalnie wyszukuje mi sieci, ale kiedy chcę się z jedną połączyć i wpisuje na 100% poprawnie wszystkie dane, to pisze, że nie można się połączyć z siecią. Ze starym laptopem czy telefonem nie miałem takich problemów). Wygląda to tak, że w domu zajebiście wszystko działa, jest net i w ogóle, ale po #!$%@? mi to, skoro mam kompa. Tablet kupiłem by mieć przenośną namiastkę kompa i brać go gdy jestem poza domem. No a nie mogąc się łączyć z wifi, za 1000 złotych mam sprzęt, którego użyteczność jest mocno dyskusyjna. Na oficjalnej stronie Lenovo nie ma żadnych sterowników ani nic, bo już sprawdzałem. Zastanawiam się, czy tego nie #!$%@?ć i nie wrócić do wersji 8.1 (bo mam taką możliwość jeszcze). Sporo osób narzeka, ale wydaje mi się, że mimo wszystko ten system jest na tę chwilę bardziej dopracowany niż 10. Aczkolwiek nie wiem, czy to nie jest wina po prostu Lenovo. Ktoś miał taką sytuację?

#pytanie #lenovo #tablet #kiciochpyta #windows10 #windows81
  • 1