Wpis z mikrobloga

@wieniu: @Bzionek: własnie ta gierka za mną przemawia. Nie jestem jakimś super nałogowym graczem a że ostatnio siostra u mnie pomieszkiwała prawie miesiąc nie odpalałem konsoli bo nie było za bardzo jak. Trzeba w coś zagrać.
@Francao: Fallout może jeszcze trochę poczekać, póki co niech do dobrze połatają. Myślałem że może jakaś samochodówka ale też samemu to kiszka.
  • Odpowiedz
@Francao: ja szczerze to oprócz wiedzmaka próbowałem chwilę w destiny i kilka meczyków w pesa, tez raczej grałbym casualowo. Do wiedzmina cieżko mi się było zebrać bo wciągał jak bagno a nie miałem codziennie czasu żeby utrzymac wszystkie swoje planowania w ryzach i tak mnie to wybijało z rytmu, później ciężko było wrócić. Tak czy inaczej będę szukał The last of us jakoś po taniości.
@Bzionek: @wieniu: thx ;)
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: no gameplay niestety średni jest i psuje immersję, nie pasuje do założeń gry i fabuły. Lanie gołymi piesciami po mordach "zombie", które zarażają m.in. przez ugryzienie... No i kulejące AI przeciwników przy składaniu, na co teoretycznie jest nacisk. Ignorują calkowicie te dziewczynę, nawet gdy przebiegnie zaraz przed nimi, widza tylko nas. Reagują niby na hałas ale nie gdy skręcamy kark ich jęczącemu i stekajacemu koledze stojacemu zaraz za ich plecami,
  • Odpowiedz
@Domenico: Jest multi i to dosyć fajne! W DL co-op 4 osoby (można razem przechodzić fabułę), plus inwazje i można grać łowcą. W TLoU również jest multi, a już raczej jako arena - nie grałem w nie jeszcze.
  • Odpowiedz