Wpis z mikrobloga

Hejo Mirasy, za Waszą namową kupiłem miesiąc temu #note4 z prawilnym exynosem i jestem super zadowolony. Wreszcie nauczyłem się korzystać z tych wszystkich bajerów. Ogólnie każdemu mogę polecić ten telefon, ale znowu potrzebuję Waszej pomocy.

Dziewczyna niedługo będzie zmienić tel i teraz szukam czegoś dla niej. Note niestety odpada, bo jest słusznych rozmiarów, a jej już jeden słuszny rozmiar wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc wspólnie zastanawiamy się w co by tu zainwestować. Brany pod uwagę był iPhone 6s i 6, ale chyba jednak android. Minimalne wymagania to 5 cali, 2gb ramu, 16gb pamięci, full hd i mocna bateria. Aparat nie jest priorytetem.
Xiaomi Mi4 spełnia warunki, ale nie jest nim jakoś mocno przekonana, woli coś nowszego. Nie podobają jej się LG, a na Sony ma bana ode mnie. Póki co ma HTC i bardzo go polubiła razem z nakładką.
Podoba się jej Honor 7 i ten telefon obecnie wygrywa, ma go może ktoś z Was i coś o nim powie?

#telefony #cokupic #android #huawei
  • 16
czekam na dostawę mojego Oneplus X ale specyfikacja wygląda obiecująco. Sama marka też jest już dobrze kojarzona. w poniedziałek lub wtorek będę w stanie powiedzieć coś więcej ;)
@Jubei: Przynajmniej się nie grzeje, a uwierz że Snapem też się trochę bawiłem i mnie to irytowało. Japko trochę odstrasza ceną, ale fakt, robi na niej wrażenie :D

@mlipton: Oglądaliśmy 3 różne P8 i każda była strasznie gorąca :(
@DAVID_PL: nie grzeje się, może miałeś wadliwy egzemplarz. Nawet podczas intensywnego grania robi się co najwyżej ciepły.
To kup jej 5s, nadal dobry a cenowo dość przystępny.
@DAVID_PL: Polecam HTC 820 - jeśli dziewczyna juz używa HTC, to i z tym się polubi. 5,5" cala idealnie do multimediów i netu, a w damskiej torebce tak duży gabaryt i tak przepadnie. Z 2GB ramu dostępnych jest ok. 950 mb przy normalnym obłożeniu aplikacjami. Bardzo ładnie gra z dwóch głośników. Aparat też spoko. Co do baterii to jak na 5,5" trzyma całkiem nieźle.