Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu filmu... #!$%@? to. Jak już #!$%@? przyjęliście tych imigrantów (mówię w odniesieniu do władz) to dajcie obywatelom chociaż wolny dostęp do broni, żeby #!$%@? w takich przypadkach jak ten terroryści mieli świadomość, że jedna czy dwie osoby z większej grupy mogą próbować się bronić i odpalić ich na miejscu.

Bandyci broń mieli, więc po #!$%@? te ograniczenia w dostępie, skoro nie działają na tych, wobec którym mają przeciwdziałać?

#neuropa #imigranci #4konserwy #zamach #zamachwparyzu #paryz
  • 16
  • Odpowiedz
@Cender: Wolałbym żyć po staremu i niemieć broni niż żyć z bronią jak na wojnie. Na wojnie to chociaż masz front i wiesz z której strony są wrogowie a tutaj? Siedzisz w barze jest impreza i jeb bomba, strzały, nie wiadomo co się dzieje. Chcę Polski bez muzułmanów i bez broni.
  • Odpowiedz
@sermaciej: być może, a może wtedy nie weszliby do klubu gdyby wiedzieli że ktoś jest z bronią? Dlaczego tak bardzo chcesz ułatwić terrorystom w przyszłości takie działania jak te tutaj?
  • Odpowiedz
@Cender: To nie jest ułatwienie życia terrorystom. Byle Seba/Ahmed mógłby sobie kupić broń i próbować kogoś zabić, gdyby była dostępna dla wszystkich. A i tak "profesjonalni" terroryści byliby lepiej wyszkoleni niż przeciętni ludzie.
  • Odpowiedz
@legion2012: ja też, ale skoro muzułmanie są (w każdym razie wszystko wskazuje na to, że będą), to dalej twierdzisz, że broni lepiej nie mieć?

btw pojęcie o wojnie masz z czasów IIWŚ, od pół wieku działania wojenne nie opierają się na linii frontu tylko na działaniach manewrujących grup bojowych
  • Odpowiedz
@sermaciej: byle Seba ma w dostępie noże, którymi może jednym pchnięciem przebić ci serce/płuca/tętnice, wiatrówki wszelkiej maści, które również mogą zabić (jak się tego naprawdę chce), a jakoś nie widzę sebków paradujących z nożami i dźgających ludzi bo chce im się pozabijać
  • Odpowiedz
@legion2012: Francja, jedne z najbardziej restrykcyjnych praw odnośnie posiadania broni. Długotrwała, żmudna procedura, w drodze wyjątku dla osób powyżej 21 roku życia. Powiedz mi jak myślisz czy zamachowcy mieli pozwolenie na broń? Czy ktoś o zdrowych zmysłach stara się o broń legalnie jeśli chce popełnić przestępstwo by zostać łatwo odnalezionym? Czemu te zamachy są w miejscach gdzie ludzie nie mogą nosić broni, kina, kluby, szkoły? Była u nas sprawa z kimś
  • Odpowiedz
@sermaciej: a co do terrorystów, to prawda, byliby lepiej wyszkoleni, ale zadam Ci proste pytanie: gdyby nagle obok ciebie siedzącego w kawiarni rozpoczęła się strzelanina, dwóch ahmedów z bronią automatyczną strzela na ulicy do ludzi to wolałbyś mieć pistolet albo kogoś w kawiarni, kto w razie czego go posiada czy nie mieć broni wcale?
  • Odpowiedz
@legion2012: śledzę, i widzę jak Ukraińcy, którzy nie mają sprzętu i zdolności mobilnych tworzą prowizoryczną linię frontu, gdzie potem ich straty w 95% są spowodowane precyzyjnym ogniem artyleryjskim
  • Odpowiedz
@nbzwdsdzbcps: Ja nie jestem przeciwnikiem posiadania broni. Tylko piszę, że jeżeli miałbym do wyboru muzułmanów w kraju, akty terroru, bomby i dostęp do broni a brak muzułmanów w kraju, spokój i bezpieczeństwo i brak dostępu do broni to wybieram zawsze to drugie.
  • Odpowiedz