Wpis z mikrobloga

Cześć. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie znam się w ogóle na komputerach, internetach i telefonach komórkowych a stało się coś strasznego, mianowicie: wczoraj moja Nokia6300 spadła na ziemię w sposób bardzo niefortunny- uszkodziła się na tyle, że zamiast obrazu mam kolorowe kreski. Przed wypadkiem nie przerzuciłam wszystkich numerów na kartę sim i w związku z tym kieruję do Was swoje pytanie: czy jest jakaś możliwość, żeby te numery odzyskać?

Bardzo proszę o pomoc :(

#komputery #kiciochpyta #problem #prosba #niewiemjaktootagowac #komorki
  • 16
@tiris: Powinnaś móc zgrać kontakty z Nokia Suite. Z tego co widzę tutaj Twój jest kompatybilny. Ściągnij to o ile nie masz, podłącz się kablem i powinno się udać.
@tiris: No to nie powinno być problemu, na kompie instalujesz pc suite potem kombinujesz kabel mini USB - USB nie musi być żaden nokiowy wystarczy zwykły za 5zł a jak chcesz nokiowy to ma symbol USB DKE-2 - to samo ale droższe. Po zainstalowaniu oprogramowania na kompie podłączasz tel kablem do kompa. tel zapyta czy podłączyć ale tego nie będziesz widzieć więc tylko zatwierdzasz środkowym przyciskiem i już można kopiować wszystko
@tiris: Ech, faktycznie, mi też nie łapało Nokii od razu tylko trzeba było ręcznie coś zmienić w telefonie, przy Twoim wyświetlaczu nie wiem co poradzić. Podłączyłabym się swoją, żeby zobaczyć czy coś inaczej da się zrobić, ale zostawiłam kabel w pracy :<
@cabis: @gaska: No nic, dziękuję Wam. Raczej nic z tym nie zrobię - nie potrafią mi się zainstalować sterowniki, za każdym razem wyskakuje jakiś błąd, a potem to już automatycznie lapek mi ten telefon odrzucał (dźwięk jak przy wyciąganiu kabla). Nie mniej jednak chciałam podziękować za dobre chęci :)