Wpis z mikrobloga

#gry #mmo #mmorpg

Szukam jakiejś gry free to play, tak żeby nie była pay to win (albo nie, aż tak bardzo).

Tytuły, które znam: Cabal Online, FlyFF, Aion, Dragon Nest, TERA, Lineage II, Trickster, S4 League, Cloud Nine, Rohan Online, wszystko od Perfect Worlda, Runes of Magic, Rohan, Ragnarok, RaiderZ, Shayia, LoL, WoT, WoW.

Pograłbym sobie w coś azjatyckiego, jak Blade & Soul ale zanim trafi do europy...
  • 13
  • Odpowiedz
@n0waczek: TF znam, planetside sprawdzę ale myślałem bardziej o jakimś rpg.

@bogiubogi: też grałem, straszne gówno. Premium gracze mają lepsze nagrody za questy a po zrobieniu klasy oznajmili mi, że od teraz będę dostawał mniej expa jako, że jestem darmowym graczem. ha, ha, ha. dowcipnisie.
  • Odpowiedz
@Elec: Też mały research zrobiłem i podobno wcale nie jest pay2win. Tak krzyczy cała gimbaza, co by od razu chciała być megakoksem z super-świecącymi epic itemami. Cała gra opiera się na skillu, a po prostu trochę wolniej będziesz levelował względem VIPów. Na Black Tortoise jest Polska gildia na +50 osób i wszyscy powyżej 20 lat. Gadałem z kumplem z którym grałem w L2 i mówi, że spokojnie się da siekać
  • Odpowiedz
@Elec: W to nie grałeś, a już się wypowiadasz. Poczytaj dokładnie nawet temat z pierwszego linka z google i zobaczysz jak bardzo zdania są podzielone.
  • Odpowiedz
@franaa: Przeczytałem pierwszą stronę, twierdzący że gra jest p2w podają przykłady, przeciwnicy określają cały termin p2w jako wzięty z dupy. Dziękuję postoję. Pograj miesiąc i wydaj opinię. Jeśli nadal będziesz uważał, że nie ma p2w to osobiście wydam całe oszczędności i nakopię ci do dupy na pvp.

Zresztą, o czym my tu mówimy. Kasa jest przypisana do postaci i można za nią handlować tylko z NPC. Do handlu z graczami
  • Odpowiedz