Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w kinie na Spectre i w domku obejrzałem Kosogłosa część pierwszą (ʘʘ)
Spectre to całkiem słaby film jak na Jamesa Bonda z Craigiem. Znaczy się są pościgi, wybuchy, bardzo wysokiej jakości efekty specjalne, antagonista zepsuty do szpiku kości, ale fabuła jest tak bardzo przeciętna, tak bardzo typowa i przewidywalna, że miejscami nudziłem się ostro
Co więcej, w jednym miejscu film odwalił takiego asspulla, że przez 10 minut zastanawiałem się co się właśnie #!$%@?ło. I nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie.
Dziewczyna Bonda 6/10, chociaż w sumie wyglądała na kruchą i drobną, idealna do pokrojenia. Znaczy dosłownie. I GET IT I GET IT, jestem chorym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na specjalną wzmiankę zasługuje Q, najlepsza postać filmu, dużo lepsza rola niż w Skyfallu. (ʘʘ)

A Kosogłos? Hmmm, czytałem Filmweby i IMDb, nie nastawiałem się na dużo, a dostałem #!$%@? ARCYDZIEŁO Z #!$%@? ZAJEBISTYM KLIMATEM, OBŁĘDNYM SOUNDTRACKIEM, FANTASTYCZNYMI KOSTIUMAMI, AKCJĄ TRZYMAJĄCĄ NON-STOP W NAPIĘCIU, WYSOKOBUDŻETOWYMI RZUTAMI KAMERY i w zasadzie nie mogę nic złego powiedzieć o filmie. Czytając Kosogłosa wydawało mi się, że jest to najgorsza część serii, ale część pierwsza filmu moim zdaniem bije na głowę wszystko co dotąd widziałem w serii. Katniss bez makijażu/w makijażu naturalnymopodobnym była naprawdę śliczna (ʘʘ)
#randomanimeshit #pixiv #originalcharacter #
Pobierz j.....b - Byłem dzisiaj w kinie na Spectre i w domku obejrzałem Kosogłosa część pierw...
źródło: comment_qq9atv9epvFH94nOHJ7npWLxU5vdmBm9.jpg
  • 11
@Votlipak: Naprawdę tak uważam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, genialny film. Tak jak Igrzyska ewidentnie były targetowane w nastolatków, Pierścień Ognia starał się nastolatkom przytoczyć idee rewolucji (co moim zdaniem wyszło okej, ale mogło wyjść lepiej), tak Kosogłos to dojrzały, dystopijny obraz z bardzo dobrymi środkami przekazu.
@Votlipak: No to pewnie zdziwi Cię też fakt, że pierwsza część Zmierzchu całkiem mi się podobała ʕʔ
Co prawda Kristen Stewart to drewno ostre, fabuła była dość naiwna, ale film miał momentami świetne zdjęcia i jeszcze lepszy soundtrack.
Niestety, potem wszystko zaczęło się #!$%@?ć bo poszli w komercję
Ale soundtracka do dzisiaj słucham ʕʔ
j.....b - @Votlipak: No to pewnie zdziwi Cię też fakt, że pierwsza część Zmierzchu ca...
fabuła jest tak bardzo przeciętna, tak bardzo typowa i przewidywalna, że miejscami nudziłem się ostro

Co więcej, w jednym miejscu film odwalił takiego asspulla, że przez 10 minut zastanawiałem się co się właśnie #!$%@?ło. Dziewczyna Bonda 6/10, chociaż w sumie wyglądała na kruchą i drobną, idealna do pokrojenia.

@joookub: wszystko się zgadza. Fabuła jest mierna, bardzo. A każda akcja kończyła się lizingiem, jak dla mnie słabo, straciłem 4 dychy. Z filmów
@joookub: kosogłos jest przyjemny ale nie dobry :P, taki film dla nastolatków, jak Ci się podobał to jeszcze masz niezgodną, tomorrowland (czy jakoś tak), jupiter i całą resztę filmów dla nastolatków a i nawet nową fantastyczną 4kę. Osobiście wolę filmy typu The Man from Earth.
Co do bondów to wszystkie wcześniejsze pozytywnie wspominam chociaż bez szaleństw, teraz zrobiłeś mi antyreklamę na tą nowiutką część :( i nie wiem czy chcę teraz
@kurokaeru: Niezgodna jest całkiem niezła, Tomorrowland i Jupiter chętnie sprawdzę, a

nową fantastyczną 4kę

CZY TY MASZ ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie nie jestem fanem filmów dla nastolatków, tylko szybko wsiąkam w klimaty światów pokroju Tunele, Pendragon, Percy Jackson czy właśnie Igrzyska Śmierci bo kręcą mnie szczegóły świata wykreowanego przez autora czy reżysera, a Kosogłos to adaptacja lepsza niż oryginał książki która na
j.....b - @kurokaeru: Niezgodna jest całkiem niezła, Tomorrowland i Jupiter chętnie s...