Wpis z mikrobloga

Z wszystkich was wychodzi tak #!$%@? cebula że to się w głowie nie mieści xD #!$%@? ludzie ogarnijcie się, zamawiacie gówno byleby zamówić - byleby było i leżało w szafie albo w najlepszym wypadku #!$%@?ć to za 10 zł i zarobić miliony cbl. Narzekacie i śmiejecie się ze "stacjonarnych" xD cebularzy którzy rzucają się na promocje w sklepach i wiecie co ? Oni są #!$%@? lepsi od Was, bo ruszają dupę z domu i w najlepszym wypadku mimo tego że się taranują i w ogóle to może kupią coś dobrego w zajebistej cenie a wam przyjdzie chińskie plastikowe gówno które nie jest wam do niczego potrzebne. Super że jest promocja -10$ ! Zróbcie sobie jedno konto i zamówcie sobie coś co byście chcieli mieć a nie #!$%@? myszy RC XDD na #!$%@? Wam to ? Albo rejestrowanie fejkowych kont po to żeby mieć tych kuponów 50 i #!$%@? przycebulić max. Nawet mi Was nie szkoda i gardze takimi jak Wy januszami biznesu co to by pół internetu poruszyli coby zamówić coś za 5 centów. Spamujecie tylko prawilne mirko.

Nie pozdrawiam,
Komisarz Mirek Bagieciarz

#jd #jdref #oswiadczenie
  • 6
@t3zz: Albo może ja po prostu nie chce nic zamawiać z tego jd? Założyłem tam konto jedno jedyne jeszcze podczas pierwszego bum co wyciekły dane :P Nie zamówiłem nic bo same gówna a myszka która mi się podobała już została wykupiona więc stwierdziłem że #!$%@? kupowanie na siłę