Wpis z mikrobloga

@SimonTheSaint:
Że sceny? Na początku jak Problemy grali to jakiś gościu (chyba z obsługi) wbiegł na scenę, przesunął ręką Oskara i zrobił szczupaka na widownię. Ale zrobił to z klasą, wiedział co i jak, a nie, że z buciorami. A na Włodim był taki mały rudy, grubas co się rzucał na wszystkich "odpychał" wszystkich (szkoda, że robił to pięściami) i robił pogo w każdym możliwym miejscu. #!$%@?, że obok miał
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: on potem stał za mną ( ͡° ʖ̯ ͡°) skakał na włodim też typ taki z brodą i tunelami naćpany chyba. w końcu jak wylądował na głowie mojego różowego prawie to podniosłem go za fraki z ziemi i powiedziałem żeby patrzył co robi albo mu w pysk wyjadę bo nie tylko na moim różowym ląduje ale na innych dziewczynach co z przodu były. To ten
  • Odpowiedz
@SimonTheSaint:
No z przodu w trzecim czy drugim rzędzie był jakiś nafazowany czy narąbany gość, totalna zmuła, ledwo się na nogach trzymał, opierał się o ludzi z tyłu lub starał się położyć głowę na ramieniu gościa z przodu. Obawiałem się czy na mnie nie puści pawia, bo wyglądał źle.Więc tłum go szybko wypchnął pod ścianę. A jakieś laski z przodu pociągnęły mnie za włosy i się darły na mnie, bo
  • Odpowiedz