Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo zaskoczony tym co się dzieje na wykopie i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pytanie użytkowników o zdanie i wiele nowych przydatnych funkcji pojawia się oraz co najważniejsze zmiana regulaminu na taki, który nareszcie powinien był czytelny i mówić wprost o tym za co są upomnienia, bany czasowe i permanentne. Osobiście niezbyt śmieszą mnie te wszechobecne śmieszki na mikroblogu ale jest dosyć możliwości by nimi się nie martwić, szczególnie jeśli zdecydują się wprowadzić czarną listę w wersji mobilnej. Jestem zwolennikiem swobody wypowiedzi użytkowników pomimo tego, że bardzo ucieszyłbym się gdyby każdy tagował ale zmuszanie ludzi do tego jest bez sensu. Może kiedyś sami wpadną na to, że jeśli chcą brać udział w rzeczowej wymianie poglądów powinno się ułatwić innym wybieranie tej wartościowszej części według ich własnego zdania. Jak tak dalej pójdzie w dobrą stronę to jest duża szansa na to, że będę bardziej aktywnym użytkownikiem.

#oswiadczenie #przemyslenia #wykoptakipiekny #zmianynawykopie
  • 5
@winnux: Zupełnie mi nie przeszkadza żeby zarabiali i to jak najwięcej jeśli będą starali się by ten serwis był jak najprzyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Jest jeszcze sporo do zrobienia ale jeśli zrobią to wszystko bym był zadowolony to z przyjemnością wyłączę adblocka.
@WTFaydh: Osobiście słabo wyglądam w obecności czarnych. Jakoś lepiej się czuję wśród ludzi jasnej karnacji, szczególnie, że wyglądam bardzo zabawnie jako ktoś zupełnie nieopalony.

@rakkenroll: Na tę chwilę dokładnie 0 złotych i 0 groszy. Jeśli uważasz, że powinienem dostać za to wynagrodzenie to może wstaw się za mną. Piszę z zadowoleniem, że pomimo początkowego uczucia spadania poziomu po równi pochyłej, dodawania mnóstwa nowych reklam, w powiązanych i tak dalej, jest