Wpis z mikrobloga

@knysha: @kovalski: eeej chłopaki xD troszkę można psioczyć na dziewczyny, ale fakt faktem, jeśli idą do boju, to nie pozostawiają wrogów żywych :)
@wiewior_s: troszkę seksizm. powinny służyć na równych prawach z facetami, jednak wielu żołnierzy nie darzy szacunkiem kobiet w wojsku, więc taka jednostka może mieć sens.
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: szczerze mówiąc według mnie taka jednostka ma więcej sensu niż mieszane i nie chodzi o szacunek, a o to że jak 60 kg babeczka dostanie kulkę, to druga taka babeczka poradzi sobie z przetransportowaniem jej, jakby miała pomóc 90 kilowemu facetowi to już mógłby być problem ;)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: bardzo dobry pomysl, zgonic wszystkie rozowe do jednego oddzialu, wskaznik rownouprawnienia sie zgadza a takiej jednostki nie trzeba nigdzie wysylac na powazne misje (albo w razie potrzeby wyslac raz na zawsze( ͡° ͜ʖ ͡°)). Taki Klub Kokosa, wszyscy sa zadowoleni
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: @prowl: Albo foch po wpadnięciu do pokoju, "no bo to ja miałam pierwsza wrzucić flasha i potem dać znak, że wbijamy, wy szmaty!"

A i będą musiały mieć każda inny mundur - jak to tyle bab w jednym miejscu w jednakowym ciuchu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: i jesteś takim grubasem zakładnikiem, trzeba cię wynieść bo masz skręconą kostkę i przychodzi taka kobitka 60kg zamiast silnego chłopa 90.

Dziękuję równouprawnienie
  • Odpowiedz