Wpis z mikrobloga

Serio powinni coś zrobić z tym systemem detekcji, Minekaze nagle materializujący się na 6 km, nawet bez smoke screena, to jest jawna kpina.
#worldofwarships #wows
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atraktor: Sprawdź sobie zasięg jego wykrywania i przestań pisać takie rzeczy... Gdyby nie camo niszczycieli to nie miałyby racji bytu w tej grze.
  • Odpowiedz
@vdr: No sprawdziłem i zgadza się to z tym co napisałem.
Visibility
3.1 km Aerial Detection Range
6.2 km Surface Detection Range

@adawidowicz: Camo ok, ale nie takie które nie daje szans na jakąkolwiek reakcję. A tu od razu można wychodzić z gry do portu, bo chwilę później dostajesz 6 torped na twarz. A później ludzie marudzą, że pancerniki zamiast cisnąć do przodu to wymieniają się ogniem z
  • Odpowiedz
@Atraktor: Skoro się zgadza, to o co chodzi?
Jak nie potrafisz pływać ze swoimi to tak się właśnie dzieje. Jak nie masz żarówki, to tak się to kończy. Przestań pływać w linii prostej ze stałą prędkością to i torpedy z 10 km przestaniesz zbierać.
  • Odpowiedz
@vdr:

Jak nie potrafisz pływać ze swoimi to tak się właśnie dzieje. Jak nie masz żarówki, to tak się to kończy.

Żarówka? Co niby ma dać w czasie walki?
Ja mówię o sytuacji, gdy ostrzeliwuję się z jakimś krążownikiem/pancernikiem, a nagle obok mnie pojawia sie taki dd i rozwala mnie bez szans na cokolwiek. Przy 6 km wystarczy że strzeli wg szarego wskaźnika i żadne manewrowanie nic tu nie da.
  • Odpowiedz
@Atraktor: Przestań k---a pływać w prostej linii. Sam gram (albo raczej grałem póki mi się nie znudziło) w dużej mierze pancernikami (do tier 5 w OBT w obu liniach i do tier 8 w obu w CBT doszedłem) i niszczyciele zawsze były moim ostatnim zmartwieniem.

Przy 6 km wystarczy że strzeli wg szarego wskaźnika i żadne manewrowanie nic tu nie da.


@Atraktor: Co k---a? Przy IJN DD walącym torpedami ze stealth wystarczy jedna zmiana kursu/prędkości raz na jakiś czas żeby WSZYSTKIE torpedy nie trafiły. Co powinieneś robić i tak, nawet bez brania pod uwagę potencjalnej obecności DD, tylko po to żeby utrudnić celowanie przeciwnikowi. Ale jak ktoś woli płynąć w prostej linii... Albo
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Można jeszcze tylko dodać, że typowym zachowaniem najlepszych kapitanów jest samotne wpływanie w dym i ściganie pancernikiem niszczyciela, a potem płacz że się te torpedy jednak łyknęło. Chyba nawet jak kiedyś zagraliśmy razem to taką popisówkę wykonałeś :)
  • Odpowiedz
@UbiQuityRegis: Parę razy jeszcze w CBT próbowałem to w Kongo xD Z raz czy dwa nawet się udało xD I to było przed buffem celności na krótkim dystansie, teraz jeśli tylko udało by się przewidzieć gdzie jest niszczyciel i ustawić wcześniej działa w jego stronę to niszczyciel RIP po jednej salwie i zostaje tylko pytanie czy zdążył odpalić torpedy xD
Swoją drogą zmienili coś w modelu kolizyjnym niszczycieli? Bo pamiętam
  • Odpowiedz
Zmienili, jest overpen przy trafieniach w "pusty kadłub" albo w nadbudówkę ale jak wejdzie w maszynownie albo magazyn to bezpośrednio wybuch i wracasz do portu z 10 flagami :), a powiększone uszkodzenia są za trafienia w moduły czyli działo wyrzutnia torped itp. przy apkach oczywiście. Jak masz załadowane heki to koniec natychmiastowy. poza tym Amerykańskie BB dostały też buffa na maksymalnym zasięgu w salwie i to najbardziej denerwuje pojedyncze strzały mozesz ominąć
  • Odpowiedz
@vdr: Miały by rację, amerykańskie DD mają większą odległość wykrywania niż ostrzały o torpedach nie wspominając, a jednak jak umiesz grać można narobić niezłego szumu.
  • Odpowiedz