Wpis z mikrobloga

O jak mnie to zwycięstwo Lecha cieszy. Z dwóch powodów.
Pierwszy to taki, że życzę Legii wszystkiego najgorszego, niezmiennie od lat.
Drugi to taki, że w Legii gra Nikolić, nienajgorszy piłkarz jeżeli chodzi o strzelanie goli słabeuszom (żenująco kiepski przeciwko mocniejszym drużynom), autor takich oto słów:

Musimy dokopać Lechowi, żeby został na dole tabeli. Jak dla mnie mogą nawet spaść z ligi.

Dziękuję władzom Lecha, że mnie nie pozyskały, bo dzięki nim mogę grać teraz w najlepszej drużynie w Polsce.


Nikolić pewnie w dalszym ciągu zastanawia się, co się właściwie #!$%@?ło, a jeżeli w dalszym ciągu nie zauważył, to wypada poinformować:
Legia przegrała z Lechem już czwarty raz w tym roku, z czego dwa razy odkąd Nikolić jest w Warszawie.
Lech wygrał z Legią na jej stadionie przyjeżdżając jako najgorsza obecnie drużyna ligi.
Legia nie posiada obecnie tytułu mistrzowskiego, nie jest też najbardziej utytułowanym klubem w Polsce, ma tylko największy budżet.
Legia nie jest liderem, jest na czwartym miejscu z taką samą liczbą punktów co Korona Kielce, oglądając plecy Pogoni, Cracovii i oczywiście Piasta, do którego traci osiem punktów.

Z olbrzymią radością obserwuję jak burak oderwany od rzeczywistości dostaje po nosie. Radość jest tym większa, że ten burak gra w klubie, który ma w zwyczaju przyciągać buraków.

#oswiadczenie #lechpoznan #legia #bekazlegii #pilkanozna #mecz #bekazpodludzi
S.....x - O jak mnie to zwycięstwo Lecha cieszy. Z dwóch powodów.
Pierwszy to taki, ...

źródło: comment_mklOhuA1jRymDO9DY4B28vrxxVNiYpaT.jpg

Pobierz
  • 20
@Slonx: Ale o czym mamy pogadać? Co to niby udowodni? Koleś #!$%@?ł 15 bramek do tej pory czyli o cztery więcej niż cały Lech i tyle w temacie. Ja mam w dupie i Lecha i Legię ale ból dupy jednych i drugich jest #!$%@? niewiarygodny xD
@wiktorek_pl: Napisałem, że potrafi strzelać gole słabeuszom, jest cienki przeciwko mocniejszym rywalom. Ty uznałeś to za deprecjonowanie jego umiejętności, ja uznaję to za stan faktyczny. Jeżeli więc się nie zgadzasz, to znaczy, że strzela gole również mocnym rywalom. Pytam zatem którym.
@Slonx: biorąc pod uwagę, że kibicowanie w Polsce na charakter ściśle terytorialny (popierasz drużynę z twojego miasta/dzielnicy), nazywanie kibiców jakiegokolwiek klubu burakiem, jest objawem niezłego mentalnego wieśniactwa cumplu. Sam urodziłem się całkiem blisko Łazienkowskiej 3, co nie przeszkadza mi oglądać mecze Legia - Lech z kolegą z Poznania. Tak samo mam ziomka kibicującego Polonii i zachowujemy się jak ludzie. W sumie dzisiaj dużo bardziej martwiłem się wyborami niż tym, że Legia
@Slonx: Po pierwsze naucz sie rozróżniania wypowiedzi piłkarza a interpretacji przez media bo cos czuje ze dużo zostalo dopowiedziane patrząc na to jaki jest Nikolic (na typowego buraka nie wygląda zarówno z zachowania jak i wizerunku). A po drugie to nie ma co mu umniejszać, te sytuacje co ma w większości wykorzystuje a nie jest typem napastnika który stworzy cos z niczego. Legia nie grala zbyt dużo meczów z poważnymi przeciwnikami