Wpis z mikrobloga

Pochwalę się, że w konkursie z okazji aktualizacji 0.8.4 wpadło mi 17,5k złota, a i tak nikt mi nie uwierzy.

#wot
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t3m4: jakbym był mitomanem, to wymyśliłbym coś lepszego niż wygrywanie złota w World of Artillery. Tzn. tak myślę. Ale z jakiegoś powodu zawsze miałem na wypoku opory przed wrzucaniem bezpośrednich wskazówek gdzie się jeszcze udzielam... różni dziwni ludzie tu zaglądają i w ogóle :)
  • Odpowiedz
wymyśliłbym coś lepszego niż wygrywanie złota w World of Artillery


@Pantokrator: ja wiem, mitomania to właśnie kłamanie w takich drobnych sprawach, w których normalnym ludziom kłamać by nie przyszło na myśl :P (nie wiem, czym jest mitomania z medycznego punktu widzenia, ale to co napisałem brzmi dość przekonująco:P)
  • Odpowiedz
@pandas: no i co z tego, że napiszę że tak, skoro z mitomanii już się nie wykręcę.

A można wiedzieć, z kim mam przyjemność? Ktoś tu pisze może na forum albo chociaż je czyta? Można by pogadać, albo zrobić wykopluton kiedyś.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Zawsze możesz screena z garażu wrzucić ;p Nie żeby mnie to obchodziło, ale szacunek, bo 17k golda to zapas na trochę jest, ja sobie właśnie odpuściłem tę grę bo nie chciałem płacić, jak się słodkie czasy CBT skończyły :)
  • Odpowiedz
@Lm_Niebieski: kupiłem sobie T34, bo do szkolenia amerykańskich załóg do T32, T29, M103, a w przyszłości T110E5 i T57 jednak T14 nie nadawał się aż tak dobrze. Sporo złota przeznaczyłem (w tym złoto z chińskiego konkursu) na pół roku premki a i tak zostało 7 tysięcy na czarną godzinę.

Te konkursy "z okazji wprowadzenia patcha" to najlepsza rzecz w dziejach. Tylko strasznie dużo przez to kredytów "spaliłem", bo kupno tych
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ja tak sobie gram, bo gram, czasem dla zabawy, czasem jak eventy to trzeba skorzystać z okazji, ale mam najwyżej t32 ... Teraz w TD ruskie się załapałem i tak jeżdżę na SU-85... ;p Złota mam 210...
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Nick taki sam, wymyślać nic nowego mi się nie chciało. Forum czytam nawet często, ale praktycznie nic tam jeszcze nie napisałem, bo za cienki na takie rzeczy jestem :)
  • Odpowiedz