Wpis z mikrobloga

@vrdst: to mass mutale i phenixy bez upgradów, patrza sobie jak mutale niszcza najpierw jedna expe a potem druga. Jezeli nie jestem w stanie skontrowac typowa jednostka kontrujaca, tylko musze sie wspomagac jeszcze templarami. To cos jest ewidetnie nie tak.
  • Odpowiedz
Daj spokój. Wszystko zależy od scouta. Jeżeli wiesz, że Z idzie w muty (co jest bardzo łatwo zgadnąć nawet jeżeli nie widzisz Spire) to obrona jest prosta. Kilka cannonów, Stalkery, potem Blink i Phoenixy i na końcu templary, a raczej archony. Zaś jeżeli nie zescoutowałeś to twoja wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kolhubi: #!$%@?, jezeli zerg jedynie co musi zrobic, to mass mutale. a ja musze na glowie skakac, bo nie mam apm 140 tylko 70, to chyba cos nie tak z rozgrywka na srednim szczeblu?
  • Odpowiedz
@kolhubi: i co mi powiesz, zagraj lepiej to i to. Ale ja #!$%@? wiem ze moglbym to lepiej zagrac, ale dalej ja musze sie dwoic troic kiedy zerg wlatuje mi 40 mutalami w linie wydobycia. I jedyne co moge zrobic to przyjsc juz na wyczyszczona z probek.
  • Odpowiedz
@kolhubi: Ale ja nie mówię o balansie tylko o taktyce : O
@qusqui21: 40 mutów to srogi late-game, musisz być przygotowany. Jaedong gra dużo ling-muta, base-trade'y itp. Zobacz sobie replaye gdzie go P pokonują i w jaki sposób.
  • Odpowiedz