Wpis z mikrobloga

Kilkanaście dni temu rozpocząłem prace nad nową grą, oczywiście na Androida. Padło na clickera. Myśląc nad motywem przewodnim tej gry nie wiem dlaczego, ale nie umiałem się skupić na niczym innym niż banan... Więc oto przedstawiam Banana Clickera ( ). Celem gry będzie oczywiści zebranie jak największej liczby bananów poprzez klikanie w ekran, kupowanie przedmiotów oraz ulepszanie ich.
Aby clicker był ciekawszy, wymyśliłem do tej pory 122 ulepszenia i 116 osiągnięć. Dzisiaj już na więcej mi mózg nie pozwala, ale chętnie przeczytam, jeżeli ktoś będzie mieć fajny pomysł :>.
Czekam na opinie :D.
#gamedev #android
dobas - Kilkanaście dni temu rozpocząłem prace nad nową grą, oczywiście na Androida. ...

źródło: comment_qAK5AUPnD7UHsmcmCX6tAgrMQsMXolZF.jpg

Pobierz
  • 17
Dlaczego ludzie ostatnio clickera nazywają grą.. Przecież to apka z buttonami i eventami. C'mon.. To już bardziej skomplikowane były gry tekstowe.. trzeba było pomyśleć chociaż nad fabułą i zrobieniem cwanie łańcucha zdarzeń. A tutaj? Jebs button.onClick() { addGold() } ; // główna funkcjonalność gry
WTF!? cały gamedev schodzi na psy.
@dobas: haha wrzucalem tydzien temu mojego klikera i tez byl #boldupy ze kliker :DDD
od czegos trzeba zaczac. ja mam caly kod zrobiony od dawna, a mecze sie z pluginami tydzien....
udalo mi sie w koncu admob i analytics wgrac i teraz pozostaja achievementy z google play