Wpis z mikrobloga

Dodatek do #guildwars2 jest już dostępny - można logować się i grać (oczywiście osoby, które go zakupiły). Heart of Thorns przyniesie sporo nowości jak nowa klasa, mapa, specjalizacje, raidy, guild hall... A jakby tego było mało rozpoczął się event z okazji Halloween. Aż zaczynam żałować, że mam zamiar kupić dodatek dopiero jakiś czas po premierze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mmorpg #gry
Derol - Dodatek do #guildwars2 jest już dostępny - można logować się i grać (oczywiśc...

źródło: comment_UE2oJYMRyMvCSUTN83qAQF18XX3FkWo5.jpg

Pobierz
  • 7
@Derol: skoro masz zamiar zaczekac, to moze wstrzymaj sie do swiat, prawdopodobnie troche ceny obniza w promocji. a do czesci zawartosci dodatku, jak hale gildyjne i tak masz dostep
@orfan: Zdaję sobie z tego sprawę dlatego właśnie starałem się nie napalać na przedsprzedaż. Zwłaszcza, że w #gw2 gram dosyć okazyjnie - jedno przez brak czasu, a dwa przez zaległości w innych tytułach. Ale wieczorem chociażby nie wiem co, idę pobawić się w evencie. Pamiętam, że rok temu całkiem fajnie się grało.
@Derol: gw2 jest wrecz stworzony do casualowej gry. jak bylem mlodszy to siedzialem dziennie godzinami ciupajac w mmo. dzis jak w tygodniu znajde 2 godziny to dobrze. a w gw akurat nawet nie farmiac po nocach, nie bedziesz odstawac od czolowki tak bardzo. teraz to moze sie zmienic, bo wprowadze raidy i system mastery, ale to nie bedzie mialo chyba tez duzego wplywu ani na balans pvp ani na dostep do
@Derol: chciałam zakupić dodatek i wrócić do gry. Z tego co widziałam klucze allegrowe etc. są średnio 60 zł tańsze niż w GW2. Ludzie z gildii mówią, że banują za klucze inne niż kupione przez oficjalną stronę...Teraz mam dylemat.