Wpis z mikrobloga

@deyna: Shadow Of The Colossus (gra nie z tej ziemi - poważnie), God Of War 1&2, Primal, The Mark of Kri, Silent Hill 2&3, Ico, Tekken 5, Tekken Tag Tournament, Gran Turismo 3&4&Concept, MGS 2&3, Soul Calibur 3, seria Toca, seria Burnout, Maximo, Dragon Quest 8, Okami(giera #!$%@? - do tego dostępne jest świetne spolszczenie do niej), seria Sly Cooper, Jak 3, Kingdom Hearts 1&2, Seria Ratchet & Clank, Automodellista, Viewtiful
@deyna:
Crash Bandicoot - The Wrath of Cortex, Twinsanity, Mind Over Mutant, Crash of the Titans, Tag Team Racing;
Midnight Club 3 DUB Edition Remix;
Spyro The Dragon - Enter The Dragonfly, a Hero's Tail;
The Legend Of Spyro - A New Beginning, The Eternal Night, Dawn of the Dragon.
@deyna: nie ma. żadna gra nie zastąpiła kunsztu GT, a uwierz mi, byłem w branży ;) możesz co najwyżej odpalić Gran Turismo 3 - zacząłem w nie grać po ograniu GT4 i model jazdy był ciekawy, a grafika nie zestarzała się aż tak. I wersja z motorami - Tourist Trophy
Jak cię stać to wyhacz jakiegoś xboxa 1 na allegro za około stówkę, pograsz sobie w pierwszą Forzę - grałem na
nie ma. żadna gra nie zastąpiła kunsztu GT (...)


@TymRazemNieBedeBordo: Trzy słowa: Enthusia Professional Racing - o wiele ciekawszy model jazdy. OK, nie ma zaawansowanego systemu tuningu, udziwniona mechanika zdobywania nowych aut, ale to świetna samochodówka broniąca się fizyką i motywem przygrywającym na Nürburgring.