Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie rozumiem tego hejtu na spodnie o wąskim kroju. Ubiór ogólnie powinien być schludny i przylegać do ciała, niestety Polacy zwykli ubierać za duże ciuchy bo musi być hehe luźno i swobodnie, niestety wygląda to niechlujnie, a osoby które ubierają się prawidłowo są hejtowane. Nie każdy musi mieć ważyć 100kg i mieć sylwetke kulturysty, a na chudym facecie zbyt luźne nogawki dodatkowo spotęgują jego chudość.
Tak wiem są osoby które ubierają zbyt ciasne spodnie, ale jest ich zdecydowanie dużo mniej niż tych co ubierają za luźne ciuchy.
Nie, nie jestem patyczakiem i ćwiczę nogi na siłowni, a sam bardzo lubię nosić spodnie ze zwężonymi nogawkami o ile takie znajdę pasujące na mnie co nie jest łatwe (tak one też są w rozmiarach XL i XXL, szok nie?)
#modameska #przemyslenia #oswiadczenie #ubierajsiezwykopem
AndrzejBreivik - Naprawdę nie rozumiem tego hejtu na spodnie o wąskim kroju. Ubiór og...

źródło: comment_POm25Fgsp5JJeF3uHOsJrRscAcFBWkUJ.jpg

Pobierz
  • 18
a hejt jest na rurkowców( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filem00n: i wypowiadają się osoby, które o rurkach nie mają zielonego pojęcia. mam trzy pary, żadna mnie nie gniecie w jaja i dobrze w nich wyglądam. pozdro poćwicz
@AndrzejBreivik: #!$%@? cię trollu obchodzi co ktoś robi ze swoją wolnością, do rurek powinna być dodawana ulotka, "długotrwały ucisk jąder może prowadzić do takich i innych chorób". I koniec, tyle. Niech noszą, ale później niech też się leczą za swoje!