Wpis z mikrobloga

@MirkoStats:
Wybór partii w Polsce jest zaiste bardzo utrudniony, tyle wspaniałych partii...
1) PO - złodzieje
2) PiS - związki, socjal, smoleńsk #!$%@?, katolstwo
3) ZLEW - miller, szumlewicz, i reszta lewactwa
4) Korwin - korwin i jego ekipa nieudaczników (z wiplerem i panem z trąbką na czele), co chwila strzelająca sobie w stopę
5) Kukiz - ze zbieraniną przypadkowych ludzi, #!$%@?ć wszystko, bez żadnego pomysłu
6) Nowoczesna

O kimś zapomniałem?
@Naru: @krdk: "Zwracam się przede wszystkim do tych z Was, którzy nie wiedzą jeszcze, na kogo głosować w nadchodzących wyborach, a zwłaszcza do tych, którzy w wyborach prezydenckich głosowali na Pawła Kukiza. Mówię prosto i bezpośrednio – Nowoczesna Was zaprasza!" – czytamy w liście.
Wspieramy ideę JOW-ów, ale mówimy – JOW-y to nie wszystko.


@theone1980: To jest akurat troche wyjete z kontekstu, bo Nowoczesna nie popiera JOWow, tylko system mieszany z tego co kojarze.

Co do poparcia, to serio uwazasz, ze Kukiza poparl elektorat antysystemowy? Antysystemowcow jest malo, jego poparli ludzie, ktorzy nie mieli na kogo glosowac, sam jestem tu dobrym przykladem.
Wybór partii w Polsce jest zaiste bardzo utrudniony, tyle wspaniałych partii...

1) PO - złodzieje

2) PiS - związki, socjal, smoleńsk #!$%@?, katolstwo

3) ZLEW - miller, szumlewicz, i reszta lewactwa

4) Korwin - korwin i jego ekipa nieudaczników (z wiplerem i panem z trąbką na czele), co chwila strzelająca sobie w stopę

5) Kukiz - ze zbieraniną przypadkowych ludzi, #!$%@?ć wszystko, bez żadnego pomysłu

6) Nowoczesna


@Naru: 6) Nowoczesna- partia
@Naru: był robiony pod wygranie wyborów. Ten też jest taki. Gdyby chodziło o Polskę partia Nowoczesna istniałaby już co najmniej 2 lata. Teraz jest tak że ktoś zauważył niezagospodarowany elektorat głosujący wczesniej na PO i skorzystał z okazji
@Naru: PiS zawsze miał wierny elektorat a Ziobro, Gowin i reszta nie miała czego przejąć. Natomiast PO dopiero przy tych wyborach się rozsypało. Wyborcy którzy nienawidzą Jarka a z drugiej strony zawiedli się na PO musieli czegoś poszukać, albo nie iść na wybory i dać PiS władzę.
@tfuj_pszyjaciel: No właśnie - wytworzyła się nisza (PO traci popularność) - powstała partia. Powstanie partii wiążesz z tym że masz elektorat. Jakby go nie było - partia by nie powstała. Albo zaraz by padła. Albo jak już pisałem - skończyła raz dwa jako przystawka.

Powstanie Nowoczesnej w takim a nie innym momencie jest oczywiste. Akurat trafiło na Petru. Ale równie dobrze mógł być to ktoś inny. Nie dość że ludzie zmęczeni
korwin i jego ekipa nieudaczników (z wiplerem i panem z trąbką na czele)


@Naru: Dlaczego nazwałeś Wiplera nieudacznikiem? Ten gość to dla mnie jedyny argument za partią korwin :\ Jeszcze porównywać go do tego pajaca z trąbka, przegiąłeś chyba trochę.
@Naru: Przecież zostało udowodnione, że funkcjonariusze nadużyli swoich uprawnień. Coś mnie ominęło?
Pobicie przez policjantów to ma być oznaka nieudacznictwa czy może chodzi ci o fakt, że w ogóle poszedł na imprezę (nota bene nie bez okazji)? Ja rozumiem, że wykop i piwnica, ale #!$%@? ludzie, oprócz was przegrywów wszyscy od czasu do czasu imprezują xD

Jak to był pierwszy z brzegu powód to wrzucaj kolejny :P
@-PPP-: Nie chodzi mi o całą sytuację, chodzi mi o zdjęcie... Co innego dostać od policji, później się z nimi sądzić itd. A co innego dostać od policji (będąc na bani, ale to w sumie nieistotne) a następnie pozować niczym Rejtan dla tabloidów. Jaką cipą trzeba być żeby robić coś takiego?
@Naru: O jezu, to było przecież tej samej nocy co cała akcja. Napadli go pewnie paparazzi i dał sobie zrobić fotę. Co miał #!$%@?ć przed nimi?
Faktycznie #!$%@? świetny powód aby gościa hejtować. #!$%@?ć to co mówi i robi publicznie, ważne że pobili go policjanci a on po tej akcji dał sobie cyknąć fotę do której zapozował.

Masz jakiś inny powód czy faktycznie ten "pierwszy z brzegu" to był jedyny?