Wpis z mikrobloga

@MoralneSalto: Ojej! Mój dachowiec ma taki zamszowy wyłysiały brzuszek - bardzo miękki, ale ma takie śmieszne w dotyku króciutkie futerko. Podejrzewam, że właśnie taką sierść mają te śliczne kotki :3
  • Odpowiedz
@SuperPunia: cudowne są :) i na prawdę są jak psy, aportują, a Juluś to już w ogóle agent... Kradnie cebule, sałatę i potrafi opędzlować worek kapusty kiszonej ( ͡° ͜ʖ ͡°) pralka to dla niego takie tv, potrafi 3 godziny siedzieć i patrzeć jak wiruje :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie wiem, nie mój koteł ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale teraz w biedronce są ciuszki dla kotów i małych psów, obok legowisk i budek, taka akcja tematyczna
znając właścicielkę bluza pewnie z allie albo allegro
  • Odpowiedz
ja wczoraj byłam i było kilka wzorów wciśniętych obok budki, a w sumie chyba kupie taką budkę, bo fajne mięciusie, no i 35zł nie majątek dla mojego dachowca :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: @MoralneSalto: Były takie bluzy w Biedronce po 14,99. Ta ze zdjęcia jest całkiem fajna, bo dość gruba i na zatrzaski (plastikowe, więc nie mają tego zimnego efektu przy dotyku), te "przez głowę" to jakaś porażka dla zwierząt. Bluzy były z zabawkami i legowiskami na takich zielonych kartonowych stojakach.
  • Odpowiedz