Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #touhou #marisakirisame #eho

Napisz jakieś 3/4/5 miesiące temu do supportu Battle.net o usunięcie authenticatora, bo przez przypadek fona sformatowałem. Do dzisiaj zero odzewu w tej sprawie, nawet po napisaniu dokładnych informacji o zakupach i wysłaniu zdjęcia dowodu ()
Ktoś miał podobny problem? :C
BlackReven - #randomanimeshit #touhou #marisakirisame #eho

Napisz jakieś 3/4/5 mie...

źródło: comment_Fh8HeKTxF1OuacomG0Jv1ddiboAo0wtF.jpg

Pobierz
  • 9
@BlackReven: Spoko... oni tak mają. Kiedyś kupiłem diablo 2 pograłem kilka dni (offline) i odstawiłem na półkę. Ostatnio instaluję i wywala klucz zbanowany... myślę wtfb, a oni mi na to że z tego klucza ktoś dokonywał zakazanych czynności i nie mogą mi go odblokować bo tak i ch*j. Taką mamy politykę.... no i czekałem na odpowiedź tylko tydzień x(
@BlackReven: dwa razy formatowałem telefon zapominając o tokenie xd dwa razy w ciągu 3 dni mi to załatwili, bez żadnego pokazywania dowodu.

@Royalowy: Miałem też bana (czy tam ostrzeżenie) jak jeszcze w WoWa grałem, jakiś chinol mi się na konto dostał jak miałem przerwę (wtedy jeszcze nie miałem tokena) - narobił dziwnych rzeczy, zmienił mi resto shamka na enh i farmił golda xd (istotne dla sprawy bardzo xd) - przywrócił
@BlackReven: trochę było problemów chyba z wybraniem drogi komunikacji, ale to był chyba zwykły ticket, możliwe że przez formularz

sekretne pytanie możliwe że było, ale...cholera wie, nie pamiętam xd

powodzenia w każdym razie, chociaż jak już parę miesięcy już czekasz to chyba Ci tak bardzo nie zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackReven: Właśnie mi przypomniałeś, że też miałem tego tokena. Ale dawno nie grałem i na razie nie zamierzam, więc nie jest jeszcze tak źle.
Z tym pytaniem, wymyśli się jakąś pierdołę na odwal, a potem się o tym zapomina xD
@BlackReven: mam tak samo jak ty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż na tym koncie miałem fejkowe dane i jedyne co się zgadzało to tylko imię xD Konto zakładałem jeszcze w Polsce to nawet mi support nie odpowiedział.
EDIT: wysłałem znowu przed chwilą ze zdjęciem prawka, ciekawe czy teraz się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°)