Wpis z mikrobloga

Panel dyskusyjny po prapremierze filmu "Korwin The Movie" w kinie Luna z udziałem Janusza Korwin-Mikke - 9.10.2015, Warszawa
Materiał wstawiony ponownie, z poprawionym audio. Pierwotnie audio było #!$%@?. Podłączyliśmy się pod konsoletę w pomieszczeniu technicznym a tam mieli jakiś gówniany sprzęt i nagrał się tylko lewy kanał, w dodatku z przesterem, więc tego audio nie mogliśmy dać i poszło audio z kamery. Było #!$%@?. Dostaliśmy dziś jednak od reżysera zapasowe audio nagrane rejestratorem na pulpicie. I oto wstawka z poprawionym audio.
Masz @LibertyPrime
https://www.youtube.com/watch?v=eTPZv32VSpk&feature=youtu.be
#korwin #korwinvideo #korwinthemovie #4konserwy #independentvideopress #wipler
A.....o - Panel dyskusyjny po prapremierze filmu "Korwin The Movie" w kinie Luna z ud...
  • 12
@Dobre_bo_z_Marcepanem: A i tak ludzie się czepiają na internecie. #!$%@? mnie to. Nawet nie wiecie ile wysiłku i czasu poświęcamy tym materiałom. Czasami audio jest złe, bo #!$%@? sprzęt na sali jest jakiś gówniany i nawet jak rejestratorem się do niego podpinamy to audio jest #!$%@?, bo to sprzęt nieużywany przez kino czy jakieś szkoły, sale konferencyjne... i od nieużywania lub niekonserwowania go - psuje się.
Czy tylko mnie drażni sposób w jaki Wipler wypowiada się o Korwinie? W trzeciej osobie i mocno przedmiotowo.

Z tym wyjazdem do Rosji to też niezła wtopa... Wg mnie to duży błąd. W tej chwili cały temat #korwin jest totalnie zamilczany w mediach, a wiadomo nie od dziś, że w tym systemie działa powiedzenie: "nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili"
@gupilogin: ja jednak jestem skłonny wierzyć w tezę, że wszystkie wypowiedzi Korwina, niezależnie od tego czy o Hitlerze czy o kobietach czy w jakimkolwiek innym temacie, które nie są politycznie poprawnie, zwracają na niego uwagę i pomagają przebić się z innymi ważnymi tematami. Jest wtedy zapraszany do TV/radia itp. Przed wyborami do UE Korwin nie siedział cicho i wynik miał.

Gdyby treść miała jeszcze jakieś większe znaczenie to PO z Niesiołowskim
@Axelio: a czystej ciekawosci, jak sie podpinaliscie po konsolete cinch, xlr czy jack ? bo jesli xlr albo jack to nie dziwne ze nie mieliscie stereo bo to wyjscia mono sum a przestery moga brac sie z tego ze w urzadzeniu nagrywajacym masz ustawione na wejscie mic a dostajesz line level
@Zerp: Jackiem. Mamy taki rejestrator, że nie trzeba w nim przestawiać z mic na line, ale wiem, że tak się powinno bo mam inny dyktafon i tam jest taka konieczność. I nigdy też nie mieliśmy problemu że nagrywał się tylko 1 kanał. W sumie nie jestem dźwiękowcem i na tym nie znam się, ale takiego problemu jak ostatnio to wcześniej jeszcze nie mieliśmy.