Wpis z mikrobloga

Mirki, co to się właśnie #!$%@?ło..

Mieszkam w okolicy przedszkola. Niemal codziennie, przy dobrej pogodzie, przedszkolanki wyprowadzają maluchy na spacer do parku / lasku, prowadząc je tuż koło mojej piwnicznej werandy. Dotychczas odbywało się to w sposób znany nam wszystkim od pokoleń - gówniaki dobierają się w pary, chwytają za łapki i jazda. Jeśli ilość gówniaków mod 2 = 1, to na końcu wędruje któraś z Pań przedszkolanek prowadząc samotne dziecię.

Wróciłem dziś z nocki, wrzuciłem na ruszt opiekacza trzy parówki, przykryłem je bekonem, zamknąłem #!$%@? i wyszedłem zapalić. Zapalam i nagle słyszę znajome harmidry. "Oho, gówniaki z przedszkola idą na spacer".

Teraz #!$%@? najlepsze xD





#heheszki #dziendobry #dobranoc #oswiadczenie #coolstory
  • 11
@zkandal: Swoją drogą to genialny pomysł, dzieciaki idą grzecznie bo trzeba pilnować węża aby nie uciekł, nie ma problemu z nieparzystą liczbą i dobieraniem w pary. "szyk kolumny" tez się trzyma w kupie, nie rozciąga się wszyscy idą równo.
http://edu.slupsk.eu/!links/_CACHE/r138142004968aa34afc573313a770c01f769f1f634_800x600.jpg
Pobierz
źródło: comment_ogr8Fh15hPoGMbEnXRoun8pd6uWH3Hra.jpg
@wykops2: pierwszy raz widziałem taki wynalazek, stąd kpina. Ale tak jak napisałem, po krótkim przemyśleniu doszedłem do wniosku, że to jest zajebisty pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)